fbpx

Kosił trawniki potrzebującym. Firma Ford podarowała mu niezwykły prezent

Dobro popłaca. Nie wierzysz? Historia tego mężczyzny udowadnia, że  wielkie serce robi wrażenie nie tylko na zwykłych ludziach, ale również na popularnych firmach samochodowych.

Rodney Smith Jr. To człowiek, który właśnie otrzymał nowy samochód od marki Ford. Wszystko z powodu jego nietypowego sposobu na życie. Mężczyzna od wielu lat jeździł po całym kraju wysłużonym Forem Edge z 2012 r., żeby kosić trawniki u osób starszych, weteranów wojennych i niepełnosprawnych – charytatywnie, z potrzeby zwykłej pomocy.

Z racji przemieszczania się od lat po Stanach Zjednoczonych, Rodney zgromadził na liczniku aż 300 tys. mil, czyli niecałe pół miliona kilometrów przebiegu. Marka Ford, śledząc niezwykłą działalność mężczyzny, postanowiła zrobić mu prezent i podarowała mu fabrycznie nowy samochód – ten sam model – Ford Edge. Poprzednie auto trafiło do zakładu, w którym przejdzie gruntowny remont. Po naprawie zostanie przekazany osobom potrzebującym, aby dalej pełniło użyteczną funkcję.

Rodney pochwalił się nowym samochodem za pośrednictwem Twittera. Pokazał zdjęcia, a obok nich napisał: „Brak mi słów. Wyszedłem skosić trawnik, a  gdy skończyłem, obok stał nowy Ford Edge. To wielkie zaskoczenie”.

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: moto.pl

Dodaj komentarz