fbpx

Co o 2021 roku mówi numerologia?

Według numerologów nic nie dzieje się przypadkowo. Niektórzy przywiązują do cyfr dużą wagę, inni traktują to z przymrużeniem oka. Można w nią wierzyć lub nie, ale na pewno nie zaszkodzi sprawdzić, co mają nam do powiedzenia cyfry, szczególnie jeśli są to dobre nowiny.

Aby obliczyć numerologiczną cyfrę 2021 roku, wystarczy dodać wszystkie cyfry, co daje nam wynik 5.

5 oznacza wolnosć

Na pierwszym miejscu w tym roku będzie wolność człowieka jako jednostki. W dalszym ciągu duży nacisk będziemy kłaść na prawa człowieka. Być może czeka nas okres buntu przeciw reżimom i instytucjom, które nie będą ich respektować. Inne cechy przewodnie 5 to podejmowanie ryzyka, przygoda i ucieczka.

5 to również nadmiar, zmysłowe przeżycia, zabawa i kontakty towarzyskie – czyli coś, na co chyba każdy czeka najbardziej. Te przewidywania mogą dać nam nadzieję na lepsze jutro. Na razie jest to jedynie nadzieja, ponieważ pandemia, a co za tym idzie – ograniczenia – nadal blokują nasze całkowite poczucie wolności. Bądźmy jednak dobrej myśli.

Ubiegły rok był numerologiczną 4. Cechą tej cyfry jest wytrwałość, pracowitość oraz dyscyplina we własnym życiu. Związana jest też z budowaniem i metaforycznymi „fundamentami”. W tym wypadku chodziło jednak o ich rozpadanie się, a nie budowę. Często ważne jest sprawdzenie fundamentów i tego, co trzeba w nich wzmocnić. Wszystko, co działo się w ciągu ostatnich miesięcy, zmusiło nas do bliższego przyjrzenia się podstawom – najważniejszym składnikom, budującym nasze życie, a także państwa. Ma to sens, nawet jeśli czynnikiem, który nas do tego pchnął była globalna pandemia, niesprawiedliwość rasowa czy wszelkie protesty, które były wynikiem nierówności. Musieliśmy pewne fundamenty zdemontować.

Jak przejść z rzeczywistości numerologicznej 4 i przygotować się na pozytywną 5?

Musimy się przede wszystkim otworzyć na wszelkie zmiany i nowe pomysły. Powinniśmy dobrze się bawić, jednak w dalszym ciągu odpowiedzialnie ze względu na wciąż trwającą pandemię. Ważne jest skupienie się na kluczowych sprawach i nadanie priorytetu wszelkim podejmowanym działaniom. Niepewność niestety może stać się nową normalnością.

Dodaj komentarz