fbpx

Ciekawe ogłoszenie o pracę. 269zł za godzinę przy projektowaniu wirtualnych ogródków

Brytyjski serwis What Shed, który specjalizuje się w publikowaniu poradników dla osób chcących kupić wyposażenie ogrodowe, opublikował ostatnio ciekawe ogłoszenie o pracę. Otóż poszukiwana jest osoba, która byłaby w stanie profesjonalnie doradzić graczom, w jaki sposób dobrze zaprojektować przestrzeń poza budynkami w grze Minecraft.

Dla wielu osób przestrzeń znajdująca się wokół ich domów jest niezwykle ważna. Jedni dbają o nią z obowiązku, inni w ramach hobby, a jeszcze innym zależy po prostu, żeby jak najlepiej zaprezentować się przed sąsiadami. Jednym z serwisów, które mają za zadanie wspomóc ludzi zajmujących się swoimi prywatnymi „terenami zielonymi”, jest brytyjski What Shed. Znajdziemy tam wiele porad dotyczących tego, jaki sprzęt ogrodowy najbardziej opłaca się kupić. Do tej pory w centrum zainteresowania tej strony był jedynie świat realny. Jednak wkrótce ma się to zmienić. Pojawiło się bowiem ogłoszenie o pracę dla osoby, która byłaby w stanie profesjonalnie doradzać graczom Minecrafta, jak zaprojektować ich wirtualne ogrody. Do jej obowiązków ma należeć ocena aktualnego wyglądu światów klientów i dostarczanie im rzeczowej opinii oraz propozycji zmian wraz z odpowiednimi uzasadnieniami.
Od osoby ubiegającej się o to stanowisko wymagana jest  oczywiście doskonała znajomość gry Minecraft, wysokie zdolności komunikacyjne oraz kreatywność. Mile widziane, lecz nie niezbędne, są także doświadczenie w rzeczywistym ogrodnictwie krajobrazowym oraz generalne zamiłowanie do dbania o tereny zielone i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zgodnie z ogłoszeniem, osoba zatrudniona jako doradca graczy w Minecrafcie ma zarabiać domyślnie 50 funtów (około 269 złotych) za godzinę swojej pracy, ale istnieje opcja ustalenia własnej stawki. Brzmi to całkiem kusząco, tym bardziej że mówimy o pracy zdalnej. Oznacza to, że niekoniecznie trzeba mieszkać w Anglii, żeby móc ubiegać się o to stanowisko.
Jeśli zatem w produkcji studia Mojang AB czujecie się jak ryba w wodzie i chcielibyście poeksperymentować z różnymi stylami projektowania ogrodów, to możecie spróbować szczęścia i wysłać swoje CV. Ekipa zobowiązuje się do odpowiedzi na wszystkie aplikacje. Jeśli jednak nie uważacie się za osoby kreatywne, ale chcielibyście mieć ładny krajobraz w Minecrafcie, to na stronie What Shed dostępny jest również specjalny formularz, dzięki któremu możecie zapisać się na konsultacje z profesjonalistą. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tym miejscu.
Źródło: gry-online.pl

Dodaj komentarz