fbpx

Zabawa psychologiczna – wybierz łapacz snów i dowiedz się czegoś ciekawego o swojej osobowości

Zapraszamy do psychologicznej zabawy, dzięki której możesz odkryć ciekawą część swojej osobowości. Który z tych pięknych łapaczy snów cię wzywa? Odetchnij głęboko, rozluźnij się i wybierz ten, który najczęściej przyciąga Twój wzrok.

Przez stulecia rdzenni Amerykanie używali łapaczy snów jako sposobu zapobiegania koszmarom i zapewniania użytkownikom tylko dobrych snów. Łapacze snów występują we wszystkich kształtach, rozmiarach i wzorach, z których każdy mówi coś o właścicielu. Dziś wykorzystajmy moc łapaczy snów i zobaczmy, o czym świadczy twój wybór.

Odpowiedzi:

#1
Jeśli wybierasz tego łapacza snów, jesteś godnym zaufania i prawdziwym przyjacielem. Bardzo łatwo jest ci ślepo ufać ludziom, kiedy dobrze ich znasz. W zamian oczekujesz, że inni również będą ci ufać bezwarunkowo. Czasami twoje emocje mogą cię pokonać, szczególnie gdy coś zakłóca twoją rutynę.
#2
Preferowanie tego łapacza snów oznacza niewinność i czystość. Zdecydowanie nie lubisz ukrywać nienawiści w swoim życiu i wolisz skupiać się na rzeczach i ludziach, których kochasz.
Kiedy coś idzie nie tak, masz tendencję do izolowania się z powodu swojego zamiłowania do harmonii i doskonałości.
#3
Jesteś optymistą ekstrawertykiem. Bardzo łatwo jest zaakceptować ludzi, nie oceniając ich zbyt głęboko. Jednocześnie obawiasz się osądów innych i spędzasz zbyt dużo czasu na planowaniu swoich decyzji w taki sposób, aby przypodobać się innym.
#4
Jesteś bardzo wspierający, wrażliwy i współczujący i zawsze stawiasz innych na pierwszym miejscu. Jednak ze względu na twoją wrażliwość słowa i czyny innych osób krzywdzą cię bardziej, niż powinny.
#5
Jeśli twój wybór to łapacz snów nr 5, jesteś niezależny, uparty i samodzielny. Gdy już zdecydujesz się na coś, żadne nakłanianie bliskich nie może zmienić Twojego zdania.
Pomaga to unosić się ponad negatywnością, ale z drugiej strony, masz tendencję do odstraszania innych, odsuwania od ciebie dobrych rad.

 

Opracowanie – Marcin Tokarski & Strefa Pozytywnego Rozwoju Świadomości

Dodaj komentarz