fbpx

Psi Bufet online. Karma dla psów na zamówienie

Polska stanowi drugi, pod względem wielkości, rynek czworonogów w Europie. Do zagospodarowania jest spora nisza, bo aż 7,5 mln psów i ich właścicieli. Właściciel spółki widzi tu duży potencjał. Karma dla psów na indywidualne zamówienie online będzie dostępna w Psim Bufecie, który będzie oferował świeże dania dla psów.

Psi Bufet to nazwa intuicyjnej platformy internetowej do zamówień psiej karmy. Przed złożeniem zamówienia właściciel musi odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących swojego pupila i na tej podstawie system stworzy idealnie dopasowaną dla niego dietę. Cena żywienia dla najmniejszych piesków zaczyna się od 6,90 zł za dzień.

-Ten rynek szybko się zmienia. Tak jak większość z nas zaczyna przykładać większą wagę do jakości jedzenia, które spożywa, tak samo coraz większa liczba właścicieli psów chce im dostarczać żywność dopasowaną do ich potrzeb. Dzięki nam mogą to robić bez wychodzenia z domu – mówi inicjator pomysłu.

Psi Bufet zamierza przeznaczyć zebrane fundusze na stworzenie nowego zakładu produkcyjnego, który będzie przygotowywał posiłki dla ponad 15 tys. czworonogów.

Innowacja pomysłu polega na wprowadzeniu usługi indywidualnego porcjowania i wysyłania do klientów karmy dla psów w cyklach od dwóch do czterech tygodni. Na pewno skorzystają z niej ci właściciele psów, dla których ważna jest jakość pożywienia, które serwują swoim psom. Czworonogi są żywione karmą, która spełnia normy Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Karm dla Zwierząt Domowych. Dania nie zawierają konserwantów, sztucznych utrwalaczy i zbóż. Dodatkowo karmy są mono-białkowe i mają 55 proc. mięsa. Resztę stanowią warzywa, owoce, oleje, zioła i suplementy witaminowo-mineralne.

Dodatkowym atutem oferty Psiego Bufetu jest system subskrypcji. Aby zapewnić ciągłość żywienia, dostawy realizowane są cyklicznie. Istnieje również swoboda w wyborze rodzaju płatności, która możliwa jest zarówno poprzez kartę kredytową jak i przy odbiorze.

Źródło: https://cyfrowa.rp.pl

Dodaj komentarz