fbpx

Nastolatka odepchnęła niedźwiedzia, żeby uratować psy

Kiedy 17-letnia mieszkanka Kalifornii bez wahania rzuciła się z pomocą, kiedy zobaczyła, jak przed domem jej psy walczą z niedźwiedziem. Hailey Morinico wybiegła na zewnątrz, odepchnęła zwierzę i zabrała czworonogi do środka.

Cała sytuacja zarejestrowana została przez kamerę monitoringu, umieszczoną na domu znajdującym się na przedmieściach Bradbury na wschód od Los Angeles. Na nagraniu widać siedzącą na murku niedźwiedzicę, która uderza łapą podbiegającego do niej, dużego psa. Dookoła biegają również cztery małe psy. Witać także dwa małe niedźwiadki. Potem niedźwiedzicę atakują mniejsze psy i jeden z nich zostaje uniesiony z ziemi przez intruza.

Widząca to, 17-latka, podbiega do niedźwiedzicy i spycha ją z murku, następnie podnosi małego psa i razem z pozostałymi czworonogami ucieka do domu. Na końcu nagrania niedźwiedzica z młodymi znika za murkiem. Choć cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie, zakończyła szczęśliwie. Hailey Morinico doznała niewielkiego zadrapania, a psy nie odniosły obrażeń.

Źródło: Today

Dodaj komentarz