fbpx

9-latka w półfinale „Mam talent”. Po raz pierwszy w historii programu tak młoda osoba otrzymała Złoty Przycisk

Victory Brinker pochodzi z Pensylwanii. Matka dziewczynki przyznała, że jej córka śpiewa niemal cały dniami, a jej wielkim marzeniem był występ przed jurorami „Mam talent”.

Podczas przesłuchań castingowych do programu 9-latka w spektakularny sposób wykonała utwór „Walc Julii” z opery „Romeo i Julia” i sprawiła, że jurorzy nie wiedzieli, co mają powiedzieć.

Do półfinału uczestniczka trafiła dzięki Złotemu Przyciskowi i tym samym stała się najmłodszą uczestniczką w historii, która otrzymała tego typu wyróżnienie. Jej występ w ciągu miesiąca obejrzano prawie 10 miliony razy.

9-letnia Victory Brinker w ćwierćfinale „Mam talent” wykonała arię operową „Casta Diva” z „Normy” Vincenza Belliniego.

Występ zakończył się owacjami na stojąco jurorów oraz publiczności. Simon Cowell zaczął wróżyć wielką karierę młodej uczestniczce.

„Wiele lat temu w innym programie pojawiła się Carrie Underwood, a ja powiedziałem jej, że sprzeda miliony płyt” – wspominał i miał rację, gdyż wokalistka zrobiła wielką karierę w Stanach Zjednoczonych, sprzedając łącznie 65 milionów egzemplarzy swoich albumów.

One thought on “9-latka w półfinale „Mam talent”. Po raz pierwszy w historii programu tak młoda osoba otrzymała Złoty Przycisk

Dodaj komentarz