fbpx

David Hasselhoff na Dolnym Śląsku. Co aktor robi w Polsce?

David Hasselhoff znany m.in. ze „Słonecznego patrolu” opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z wycieczki rowerowej w Karpnikach w województwie dolnośląskim. Aktor napisał pod zdjęciem, że „żyje pełnią życia”. Gwiazdor nie przebywa jednak w naszym kraju rekreacyjnie, okazuje się, że pracuje tu nad nowym projektem.

David Hasselhoff pokazał, jak przemierza rowerem województwo dolnośląskie. Odwiedził Karpniki, wieś mieszczącą się u podnóża Krzyżnej Góry w Rudawach Janowickich. Amerykański aktor zaskoczył fanów, publikując zdjęcie z wycieczki rowerowej. Zamieścił zdjęcie zaraz obok znaku dolnośląskiej miejscowości Karpniki.

Pod postem aktora pojawiło się mnóstwo komentarzy od polskich fanów. Większość witała go w Polsce, część postanowiła polecić mu ciekawe miejsca w okolicy. „Piękna okolica. Baw się dobrze! Sugeruję, żebyś odwiedził szczyt Sokolik. Zachód słońca tam jest szczególnie piękny” – napisał jeden z internautów. „Mam butelkę naprawdę dobrej polskiej wódki, zapraszam na dobrą polską kolację, napisz, kiedy zostajesz, do zobaczenia” – ochoczo zapraszał kolejny z fanów.

Serial kręcony w Polsce

David Hasselhoff bierze udział w produkcji serialu komediowego „Ze Network”. Aktor gra w nim samego siebie. Fabuła serialu opowiada o tym, że aktor przybywa do Niemiec, aby tam zagrać w wielkiej produkcji. Ma wystąpić w szanowanym teatrze niedaleko Berlina, ale trafia do niewielkiego teatru w Görlitz. David Hasselhoff zostaje wciągnięty w rozgrywki byłych agentów działających za czasów zimnej wojny.

Zdjęcia do serialu realizowane są m.in.: w Jeleniej Górze, w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida. W niemieckiej produkcji będziemy mogli dostrzec kilka polskich akcentów.

David Hasselhoff zyskał popularność dzięki serialowi „Słoneczny Patrol”, który był kręcony w latach 90. Aktor przez lata był kojarzony z rolą Mitcha Buchannona i znalazł się nawet w księdze rekordów Guinnessa jako „Najczęściej oglądana gwiazda telewizyjna na świecie”.

 

 

Dodaj komentarz