fbpx

Nawiedzony dom z kartonu na Halloween. Mnogość detali zachwyca (wideo)

Czas pandemii i lockdownu nie raz pokazały, że kreatywność ludzka nie zna granic. Mało tego, to właśnie wtedy, przy niemożności wychodzenia z domu, walcząc z nudą i brakiem zajęcia, ludzie wpadają na niecodzienne pomysły. Zobaczcie, jak zwykłe kartonowe pudełka wysyłkowe posłużyły, aby zbudować  miniaturowy nawiedzony dom na Halloween.

Pewien meksykański architekt przemysłowy nagrał film poklatkowy (timelapse) pokazujący, jak przy użyciu pudełek wysyłkowych Amazona, tektury falistej i materiałów plastycznych zbudował makietę strasznego domu na Halloween.

Lubię konstruować różne rzeczy, więc zacząłem nagrywać filmy o tym, co tworzę, aby mieć rozrywkę w czasie pandemii” – powiedział Carlos mieszkający  w Villa de Cos w Meksyku.
W tym filmie używam pudełka Amazon, tektury falistej, gliny i trochę niepotrzebnych odpadków. To wszystko wystarczyło, aby zrobić Nawiedzony Dwór.”

Obejrzysz niesamowite wideo typu timelapse z całego procesu tworzenia nawiedzonego domu z kartonu. Precyzja i detale naprawdę zachwycają.

Opracowanie i tłumaczenie: Agata Pałach, autorka bloga Nigdy za późno, o podróżach, życiowych zmianach i języku angielskim.
Źródło: Good News Network (oryginalny tekst przeczytasz tutaj)

Dodaj komentarz