fbpx

Masz literę M na dłoni? To cecha, która występuje u niewielu osób. Co mówi o tobie?

Chiromancja to stara metoda przewidywania przyszłości i interpretacji osobowości człowieka na podstawie wzoru na dłoni. Czasami te bruzdy mogą tworzyć cyfry i litery. Jedną z nich może być litera „M”, co rzekomo świadczy o pewnych, nieprzeciętnych cechach charakteru.

Chiromancja, która podobnie jak horoskopy, ma swoich zwolenników, jak i przeciwników, swoją historią sięga aż starożytności. Astrologią oraz tajemniczą sztuką wróżbiarstwa zaczęto się bowiem interesować już wiele lat temu. Według niektórych osób ludzkie dłonie potrafią wiele powiedzieć o danym człowieku, określić jego charakter, osobowość, zdolności, zalety czy wady. Oczywiście są to tylko wierzenia i wszelkie tego typu informacje należy przyjmować z dystansem oraz przymrużeniem oka.

Tajemnicza linia „M” na dłoni to cecha, którą ma niewiele osób. Gdzie jej szukać?

Zdecydowana większość z nas posiada na dłoniach sześć linii: linię życia, linię głowy, linię serca, linię losu, linię słońca oraz linię Merkurego. Jednak niewielka część osób znajdzie na swoich rękach również inne. Jeśli zastanawiasz się, gdzie szukać ukrytej linii „M” na swojej dłoni, wystarczy na nią spojrzeć i sprawdzić, czy trzy główne linie (serca, głowy i życia) układają się w kształt tej właśnie litery.

 

Co oznacza linia „M” na dłoni?

Litera „M” przypisana jest do naprawdę wyjątkowych ludzi. Są oni obdarzeni niezwykłą intuicją i stanowią idealnych partnerów dla każdego biznesu. Osoby, które mają tę cechę, brzydzą się kłamstwem oraz manipulacją i są z natury bardzo szczere. Jednocześnie charakteryzują się wrodzoną charyzmą, uwielbiają przejmować inicjatywę i zawsze biorą sprawy w swoje ręce. Często cechują się wysokim ilorazem inteligencji i uwielbiają poszerzać swoją wiedzę.

Jeśli osoba, którą kochacie, ma tę cechę na dłoni, musicie wiedzieć, że nie można z niej szydzić ani oszukać w żaden sposób. Osoby te są  bardzo inteligentne i obdarzone intuicją, przez co łatwo zdają sobie sprawę, że są oszukiwane czy manipulowane.

Kobiety, które mają literę „M” na dłoni są obdarzone mocą do zarządzania i pokonywania wszelkich życiowych przeszkód, a także doskonale wiedzą, jak wykorzystać posiadane zasoby i możliwości.

Litera „M” w dłoni może również oznaczać:

• Umiejętności przywódcze,
• Obfitość,
• Wsparcie dla innych,
• Dostrzeganie nowych możliwości tam, gdzie inni ich nie widzą.

W tradycyjnych przekazach są też wzmianki, że znak ten jest charakterystyczny dla proroków. Więc jeśli nosisz ten znak w ręku, jesteś naprawdę wyjątkową osobą!

2 thoughts on “Masz literę M na dłoni? To cecha, która występuje u niewielu osób. Co mówi o tobie?

Dodaj komentarz