fbpx

Kurier z Graham w USA ratuje mężczyznę odciętego od jedzenia i leków

Mickey Wheeley

W mieście Graham w Karolinie Północnej w USA, kurier uratował życie mężczyźnie, który przez trzy dni przebywał w mieszkaniu bez wody, jedzenia i lekarstw.

 

Michael “Mickey” Wheeley dostarczał przesyłki do mieszkań na swojej trasie, kiedy zobaczył kilka małych opakowań leków pozostawionych już jakiś czas w jednej ze skrzynek pocztowych. Wheeley wziął leki i pocztę, i postanowił sprawdzić sytuację mieszkańca. Podjął decyzję, które mogła uratować życie człowieka.

Potrzebował pomocy, więc zrobiłem, co należało – powiedział Wheeley. Nie czuję, żebym zrobił coś niezwykłego.

Kiedy Wheeley dostał się do domu, zobaczył mężczyznę w fotelu, który nie mógł wstać, chodzić i samodzielnie funkcjonować. Mężczyzna powiedział Wheeleyowi, że w przeszłości przeszedł udar. Teraz był sam w mieszkaniu, ponieważ jego opiekun zrezygnował z pracy na początku tygodnia. Wheeley podał starszemu mężczyźnie pocztę i trochę wody.

Kiedy Wheeley zapytał mężczyznę czy ma ochotę na coś do jedzenia, ten poprosił o skrzydełka z kurczaka.

Powiedziałem, że mogę je przynieść, a w jego oczach pojawiły się łzy – powiedział wzruszony Wheeley.

Kurier opuścił mieszkanie i skontaktował się ze swoją przełożoną, Carole Eckstrom, która wezwała służby ratownicze, które natychmiast zabrały mężczyznę do szpitala.

To, co zrobił Mickey było absolutnie wspaniałe – powiedziała Eckstrom, kierownik biura obsługi klienta w Graham.

Dowiedzieliśmy się, że mężczyzna był w kiepskim stanie i nadal jest w szpitalu, ale to wspaniale, że Mickey mógł ocalić jego życie po prostu tam będąc. Powiedziałam naszym pracownikom: to jest nasza praca, jesteśmy osobą kontaktową dla większości ludzi, którym służymy. Mickey po prostu tego dowiódł. Jesteśmy szczęśliwi, że był w stanie pomóc.

Wheeley niedługo planuje spełnić swoją obietnicę. Kiedy mężczyzna wróci ze szpitala, zawiozę mu skrzydełka z kurczaka – mówi.

 

 

Źródło: http://myfox8.com/2013/10/16/graham-carrier-helps-man-who-went-three-days-without-water/

 

Dobre Wiadomości

 

Dodaj komentarz