fbpx

Iga Świątek ma wyzwanie dla swoich fanów: 12 książek lub więcej w 2023 roku

Iga Świątek rzuciła wyzwanie swoim fanom. Polega ona na przeczytaniu co najmniej 12 książek w 2023 roku. “Chcę motywować samą siebie do tego, żeby czytać jak najwięcej, bo czytanie pozwala mi utrzymywać równowagę między moim życiem a pracą” – napisała tenisistka w mediach społecznościowych.

“Czas na coś, na co jestem bardzo podekscytowana, odkąd na to wpadłam” – czytamy w nowym wpisie Igi Świątek na Instagramie, który ukazał się w czwartek, 26 stycznia. Tenisistka przyznała w nim, że w poprzednim roku przeczytała 20 książek. “Mogłoby być ich więcej, ale sami wiecie… ” – napisała na swoim profilu po polsku i angielsku, dodając, że lubi “bardzo grube książki jak ‘Przeminęło z wiatrem’, a poza tym jestem… trochę zajęta na co dzień ;)”.

View this post on Instagram

A post shared by Iga Świątek (@iga.swiatek)

Iga zdecydowała się ogłosić swoje wyzwanie, aby “motywować samą siebie do tego, żeby czytać jak najwięcej, bo czytanie pozwala mi utrzymywać równowagę między moim życiem a pracą”.

“Chcę też dzielić się z Wami tą pasją i zachęcać do tego, żeby czytać więcej”.

Tenisistka zachęciła fanów do przyłączenia się do akcji, zapewniając, że mogą liczyć na “różne niespodzianki”, np. krótkie recenzje przeczytanych książek oraz różne konkursy z nagrodami.

W ciągu kilku godzin pod wpisem pojawiło się kilkaset komentarzy. Autorzy w większości entuzjastycznie przyjęli wyzwanie, wiele osób potwierdziło, że weźmie w nim udział.

Część fanów poprosiła zawodniczkę o rekomendację tytułów.

Dodaj komentarz