fbpx

Jedna kurtka na całe życie? Ta firma oferuje 100 lat gwarancji!

Amerykańska firma LIVSN Designs oferuje możliwość posiadania jednej kurtki na całe życie, w obliczu dominującego na rynku trendu fast fashion.

W erze szybko zmieniającej się mody coraz częściej pragniemy ubrań, które nie przestarzeją się po jednym sezonie. Materiały o wysokiej wytrzymałości, jakości i ponadczasowe wzory wracają do łask. To właśnie oferuje LIVSN Designs, firma odzieżowa ze stanu Arkansas, specjalizująca się w odzieży outdoorowej.

Kurtka Century, pierwsza propozycja marki, została zaprezentowana na platformie Kickstarter i natychmiast zdobyła popularność, osiągając swoje finansowe cele długo przed terminem.

Nic dziwnego, skoro firma gwarantuje, że kurtka jest na tyle trwała, że przetrwa sto lat. Co więcej, dzięki swojemu neutralnemu krojowi, jest odpowiednia na niemal każdą okazję.

Kurtka Century została stworzona z naturalnych materiałów. Zewnętrzna warstwa to Ventile, bawełniana tkanina stworzona podczas II wojny światowej, która jest pierwowzorem wszystkich obecnie dostępnych na rynku tkanin wodoodpornych i jest niezwykle trwała. Podszewka jest wykonana z jedwabiu, który odprowadza wilgoć, a pomiędzy nimi znajduje się cienka warstwa izolacji z etycznie pozyskiwanej wełny. Kurtka jest dostępna w dwóch kolorach: oliwkowozielonym i ciemnogranatowym.

Co najważniejsze, firma oferuje 100 lat darmowych napraw kurtki jako część swojej gwarancji jakości. Zniszczenia takie jak przetarty łokieć czy zepsuty zamek nie stanowią problemu.

Oczywiście, taka trwała kurtka nie jest tania. Na Kickstarterze jej cena wynosiła 439 dolarów. Jednak biorąc pod uwagę, że jej właściciele nie będą musieli kupować żadnej innej kurtki, może to okazać się opłacalne. Przewidywany termin dostawy to grudzień tego roku.

Dodaj komentarz