fbpx

Aplikacja Otomistrz dla Klientów – od teraz znalezienie fachowca jest jeszcze łatwiejsze!

Gdy w naszym domu nagłe pojawia się jakaś usterka, musimy znaleźć czas na poszukiwanie fachowca do jej naprawy. Z Otomistrz to zadanie jest łatwiejsze do wykonania, niż myślisz! Poznaj aplikację mobilną Otomistrz, dzięki której szybko i łatwo znajdziesz odpowiedniego wykonawcę.

Otomistrz to serwis, łączący klientów z doświadczonymi wykonawcami na terenie całej Polski. Planujesz remont łazienki czy chcesz zmienić wystrój salonu, a może szukasz pomocy z przeprowadzką? Te i wiele innych usług z łatwością znajdziesz na Otomistrz. Ciągle się rozwijamy, więc z myślą o klientach stworzyliśmy łatwą w obsłudze darmową aplikację. Od teraz w kilka klików możesz znaleźć hydraulika, malarza, dekarza lub złotą rączkę w swoim smartfonie. Podstawową kwestią serwisu jest szybkie i proste wyszukiwanie odpowiedniego fachowca, a wraz z aplikacją pojawiły się nowe możliwości.

Wiemy, jakie może być uciążliwe znalezienie dobrego i odpowiedzialnego fachowca. Z aplikacją Otomistrz dla klientów to zadanie nie sprawi Ci problemu. Od teraz możesz z łatwością stworzyć zgłoszenie, a fachowcy sami będą oferować Ci swoje usługi. Oprócz tego masz możliwość skontaktować się z wykonawcą poprzez aplikację, aby ustalić wszelkie szczegóły. Dodatkowo na swoim profilu możesz sprawdzić, ile wykonawców przejrzało twoje zgłoszenie i w razie potrzeby dodać do niego jakieś zmiany. To jeszcze nie wszystko! Na Otomistrz możesz sprawdzić opinie innych klientów, co pomoże wybrać najlepszego fachowca.

Dlaczego Klienci wybierają Otomistrz?

Otomistrz został stworzony po to, aby ułatwić komunikację klienta z fachowcem. Wiemy, jak we współczesnym świecie ważna jest organizacja czasu. Dzięki Otomistrz nie musisz martwić się o stracony czas na znalezienie odpowiedniego specjalistę, wystarczy stworzyć zgłoszenie. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko czas, a również pozbędziesz się stresu związanego z pracami remontowo-budowlanymi.

Oto kilka powodów, dla których klienci wybierają Otomistrz:

  • Działa na terenie całej Polski: Szukasz wykonawcę w małym czy dużym mieście – to żadne wyzwanie. Na Otomistrz znajdziesz fachowca z każdym zakątku Polski.
  • Łatwe wyszukiwanie wykonawców: Za pomocą aplikacji Otomistrz dla klientów, w kilka klików znajdziesz odpowiedniego fachowca.
  • Duży wybór fachowców i usług: Potrzebujesz fachowca do naprawienia małej usterki, czy planujesz remont kuchni? Na Otomistrz są fachowcy z różnych branż. Co ważne, każdy specjalista przechodzi przez proces weryfikacji tożsamości, zanim trafi do platformy.

Opinie klientów o Otomisrz

Nieustannie się rozwijamy, aby udoskonalić serwis, więc opinie klientów dla nas niezmiernie ważne. Choć Otomistrz to stosunkowo młody projekt, już podbił serca wielu użytkowników!

Oto opinie osób, które już skorzystali z Otomistrz:

“Świetny portal. Szukałam wykonawcy i znalazłam na tym portalu. Doskonały kontakt z wykonawcą, przyzwoite ceny i oczywiście bardzo dobra jakość usługi. Polecam.”


“Super portal, szybka reakcja na zapytania, świetny kontakt, bezproblemowa obsługa serwisu. Polecam serwis dla ogoszeniodawców jak i dla wykonawców.”

“Jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo szybki kontakt mistrza z okolicy. Fachowa pomoc i doradztwo w kwestii doboru odpowiednich materiałów. Szybka usługa w racjonalnej cenie. Serdecznie polecam.”

“Dziękuję. Wszystko działa idealnie.”

Jak działa aplikacja Ortomistrz dla Klientów?

Aplikacja Otomisrz dla klientów to łatwy i wygodny sposób na znalezienie odpowiedniego fachowca. Wystarczy wypełnić formularz dotyczący usługi, którą potrzebujesz, a fachowcy sami do Ciebie się zgłoszą. Dzięki powiadomieniom, nie przegapisz żadnego zgłoszenia, a w aplikacji mobilnej będziesz mógł bezpośrednio skontaktować się z wykonawcą, aby ustalić wszystkie szczegóły. Dodatkowo system ocen i opinii od poprzednich klientów pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę. Pamiętaj, że to Ty decydujesz, którego fachowca zatrudnić. Co ważne, aplikacja już dostępna do pobrania zarówno w App Store, jak i Google Play, a rejestracja zajmuje dosłownie kilka chwil.

Otomistrz dla Klientów – nowe możliwości z aplikacją mobilną!

W ostatnich latach coraz więcej spraw możemy załatwić bez wychodzenia z domu. Zamówienie usług remontowo-budowlanych nie są wyjątkiem. Dzięki aplikacji mobilnej Otomistrz dla klientów, możemy w kilka klików znaleźć odpowiedniego fachowca. Otomistrz – to łatwość wyszukiwania, system ocen i opinii i bezpośredni kontakt z wykonawcą. Nie zwlekaj, pobierz aplikacje mobilną już dziś w App store lub Google Play.

Dodaj komentarz