fbpx

Mieszkanka Siedlec została mistrzynią świata w sportach sylwetkowych

Pochodząca z Siedlec Emilia Grabarska wywalczyła tytuł mistrzowski wśród juniorów i otrzymała status zawodowca podczas globalnych zawodów w kulturystyce oraz fitness, które miały miejsce w stolicy Niemiec.

Ponad dwieście osób z trzydziestu różnych państw rywalizowało o laury, a w kategorii junior bikini model do 23 lat to właśnie Emilia została okrzyknięta triumfatorką.

Zaledwie miesiąc wcześniej, Emilia stanęła na najwyższym stopniu podium w krajowych zmagań federacji Nabba/WFF w kategorii Miss Bikini. Nie tylko wygrała w swojej kategorii, ale także została ogólną zwyciężczynią zawodów, co dało jej tytuł niekwestionowanej mistrzyni Polski i otworzyło drzwi do reprezentowania kraju oraz uczestnictwa w mistrzostwach świata, które odbyły się 5 listopada.

Otrzymując kartę Pro, Emilia zyskała możliwość konkurowania ze światową czołówką. Mimo młodego wieku wykazała się znaczącymi umiejętnościami, zbliżając się do zwycięstwa w zawodowej lidze. Jednocześnie, sukces ten oznacza dla niej przejście do grona zawodowców, co wyklucza dalsze starty w amatorskich rozgrywkach federacji.

Podkreślenia wymaga fakt, że to pierwszy rok obecności Emilii w zawodach tej rangi. Zaliczyła już cztery udane występy, z inauguracją w czerwcu.

Jej talent kształtował Mateusz Dziekan, który sam odniósł sukces, zdobywając mistrzostwo świata w kategorii pro, po raz drugi w Berlinie.

Przesyłamy serdeczne gratulacje.

 

Dodaj komentarz