fbpx

Chory mężczyzna wygrywa z Michaelem Phelpsem i rozdaje uściski

Historia Tima Harrisa jest wspaniała, inspirująca i daje wiele nadziei. Ilu ludzi może pochwalić się własną restauracją i o WIELE większą liczbą złotych medali, niż olimpijczyk Michael Phelps?

Już kilka godzin po narodzinach Tima, lekarze przekazali jego rodzicom wiadomość o syndromie Downa u syna. Wielu przyjaciół rodziny bardzo im współczuło, ale Tim mówi o tym teraz w ten sposób – Myślę, że oni po prostu jeszcze nie wiedzieli, na jak fantastyczną osobę mogę wyrosnąć w przyszłości.

Począwszy od trzynastego roku życia Tim wziął udział w wielu Olimpiadach Specjalnych, grał w koszykówkę, hokeja, siatkówkę, golfa i uprawiał lekkoatletykę. Przez wszystkie te lata zebrał tuziny złotych medali, które teraz wystawione są w jego restauracji.

Ukończył Eastern New Mexico University z dyplomami z gastronomii, obsługi biura i umiejętności kelnerskich. Tim posiada teraz własną restaurację w mieście Albuquerque w Nowym Meksyku. „Tim’s Place” [„U Tima”] – Najbardziej przyjacielska restauracja na świecie, oferuje bardzo wyjątkową pozycję w swoim menu…UŚCISKI! Tim opowiada, że goście najczęściej zamawiają co najmniej jeden i że do tej pory, rozdał ich w swojej restauracji około 40 tys! Mam nawet licznik na ścianie, który zlicza wszystkie.

Można powiedzieć że jestem „osobą – maszyną do serwowania uścisków” 🙂

Jeśli kiedykolwiek będziecie w okolicach Albuquerque, koniecznie odwiedźcie restaurację i przytulcie się do Tima!

Źródło: goodworldnews.org

Dodaj komentarz