fbpx

Szczęśliwy finał poszukiwań 10-letniej Hani z Koszalina

Poszukiwania 10-letniej Hani zakończyły się sukcesem dzięki szybkiemu działaniu koszalińskich policjantów oraz wsparciu mediów i mieszkańców. Dziecko, które zaginęło w godzinach popołudniowych, zostało odnalezione całe i zdrowe.

Po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu wszystkie dostępne siły z koszalińskiej komendy policji natychmiast przystąpiły do działania. W ramach poszukiwań ustawiono posterunki blokadowe, a obszar miasta został intensywnie patrolowany. Szybka i zdecydowana reakcja policji przyczyniła się do odnalezienia dziewczynki przy ulicy Powstańców Wlkp.

Policja w swoim komunikacie podkreśliła ogromne zaangażowanie społeczności lokalnej oraz mediów, dzięki którym możliwe było błyskawiczne rozpowszechnienie informacji o zaginięciu. To wspólne działanie przyczyniło się do szybkiego odnalezienia dziewczynki.

Przypadek ten jest przypomnieniem, jak istotna jest natychmiastowa reakcja na każde zgłoszenie zaginięcia. Policjanci apelują do społeczeństwa o zgłaszanie takich incydentów pod numer alarmowy 112 bez zbędnej zwłoki. Jak pokazuje ten przykład, każda minuta ma znaczenie, a szybkie działanie może mieć decydujący wpływ na pozytywny finał poszukiwań.

Źródło: koszalin.policja.gov.pl

Dodaj komentarz