fbpx

Co za miesiąc miodowy! Para ratuje dzieci z płonącego żłobka

Chwile mrożące krew w żyłach przeżyła pewna para podczas miesiąca miodowego w Barcelonie. Zmierzając w kierunku znanego parku, który zaplanowali zwiedzić, nowożeńcy zobaczyli na ulicy grupę panikujących kobiet stojących obok drzwi, z których unosił się gęsty dym.

David Squillante i Doran Smith ze stanu Rhode Island w USA spędzali swój miesiąc miodowy w Hiszpanii. Idąc jedną z uliczek Barcelonie dostrzegli w pewnym momencie    grupę panikujących kobiet stojących przed drzwiami budynku, z którego wydostawał się gęsty dym. Nie rozumiejąc ani słowa po hiszpańsku, działając całkowicie instynktownie, przedarli się przez dym, a kiedy znaleźli się w środku, zdali sobie sprawę, że są w… żłobku!

Nie są w stanie wytłumaczyć, dlaczego tam weszli; działali instynktownie.

Zobaczyliśmy 15- 20 śpiących dzieci i natychmiast zaczęliśmy je wyciągać z łóżeczek i wkładać do kojców na kółkach, aby je wywieźć z budynku. Cała akcja trwała może  dziesięć minut.

Po tym, jak wszyscy bezpiecznie znaleźli się na zewnątrz, a całą akcją zajęli się już strażacy, para kontynuowała swój miesiąc miodowy, udając się na wycieczkę po parku, którą zaplanowali wcześniej.

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że David  rozważa zostanie strażakiem ochotnikiem w ich rodzinnym Bristolu 😉

 

Zobacz też:

 

Źródło: Good News Network

Opracowanie: Agata Pałach, blog Nigdy za późno

Dodaj komentarz