fbpx

Wizyta youtubera ocaliła upadającą cukiernię

Wzrost cen i drogie życie doprowadziły do kłopotów finansowych licznych znanych miejsc. Warszawska cukiernia z 39-letnią tradycją, słynąca z rurek z kremem, zmagała się z problemami. Sytuacja zmieniła się po wizycie znanego youtubera o pseudonimie Książulo.

Stołeczna cukiernia doświadczała ciężkich chwil. Okazało się, że do poprawy jej losów wystarczył przyjazd jednego youtubera.

Książulo zdobył popularność w sieci dzięki filmom, w których recenzuje menu polskich fast foodów i cukierni. Jego kanał na YouTube obserwuje ponad 700 tysięcy użytkowników. 6 listopada 2023 roku zamieścił wideo pod tytułem “40-letnie najlepsze rurki z kremem”, prezentujące wizytę w Cukierni z Rurkami, znajdującej się przy ulicy Wolskiej 50A w Warszawie. Portal Noizz podaje, że do odwiedzin tego miejsca zachęcili go fani. Cukiernia z Rurkami, której właścicielem jest pan Marek, działa od 1984 roku i ostatnio przeżywała trudności.

Klip z wizyty Książulo został również opublikowany na TikToku — odtworzono go ponad 3 miliony razy. Youtuber zdecydował się ponownie odwiedzić cukiernię, aby zobaczyć efekty swojej promocji. Na miejscu zastał długą kolejkę.

“To prawdziwy obłęd!” — skomentował, dodając, że pan Marek musiał poprosić rodziny o pomoc w obsłudze tłumów, a jego wdzięczność była niezmierzona.

Dodaj komentarz