fbpx

O nas

Portal Dobre Wiadomości jest odpowiedzią na panoszący się wszędzie dramat, wszechobecną reklamę, politykę, celebryckie plotki oraz przygnębiające informacje dotyczące każdej sfery życia oraz przyszłości. Taka medialna papka nie wnosi nic twórczego do życia, a jedynie kradnie nasz czas i energię. Oszukuje, że życie nie ma do zaoferowania nic pozytywnego, i że jest nieustannym zmaganiem, opartym na konsumpcji, taniej popularności oraz walce o przetrwanie.

To nieprawda, że jedyne, co dzieje się na tej planecie to katastrofy, wojny, przestępstwa seksualne, skandale, roszady polityczne, oszustwa czy kryzysy ekonomiczne. Każdego dnia i o każdej godzinie wydarza się wiele wspaniałych rzeczy, a ludzie dokonują pięknych, chwalebnych czynów, które wyrażają głębokie wartości, takie jak miłość, radość, współczucie, empatia, lojalność, uczciwość, życzliwość, troska czy gotowość dzielenia się. Dokonywane są nowe, niezwykłe odkrycia, które mogą wzbogacić życie na tej planecie na każdym polu.

Różnica między umysłem, a sercem jest taka, że ten pierwszy wyszukuje, skupia się i karmi negatywami, natomiast serce zawsze koncentruje się i wyraża to, co piękne, konstruktywne oraz szlachetne. To nie znaczy, że serce unika bólu czy nie dostrzega cierpienia. Ono po prostu nie robi z tego sensacji. Kiedy jest prawdziwa możliwość działania czy zmiany – zachęca do niej i ją wspiera.

Każdy z nas tworzy własną rzeczywistość i wybiera to, czym chce wypełniać swoją osobistą przestrzeń. Indywidualny świat możemy budować, opierając się albo na dramatach i nieszczęściach, albo na tym, co wartościowe i piękne w naszej ludzkiej naturze oraz otaczającym świecie. To ważne, aby na co dzień karmić się tym, co nas buduje i daje siłę, a nie tym, co podkopuje naszą wiarę w siebie, zaufanie do Życia, sieje niepokój oraz generuje obawy dotyczące przyszłości.

Założyciele portalu chcą w tym uczestniczyć i wspierać wszystko to, co podnosi jakość życia oraz kultywuje pozytywną ewolucję człowieka.

Nie ma większego znaczenia czy przekazywane przez nas „dobre wiadomości” wydarzyły się przed godziną, wczoraj czy kilka tygodni temu. Każda z nich wywiera ten sam pozytywny wpływ … i na tym polega jej magia!

Warto doceniać proste gesty życzliwości, drobne momenty radości i słowa, które niosą pokrzepienie oraz autentyczną moc.

Twórzmy ten portal wspólnie. Jeśli przeczytacie, usłyszycie lub sami będziecie świadkami czegoś, czym warto podzielić się z innymi, czekamy na Wasze maile. Piszcie do nas na adres: serwisdobrewiadomosci@gmail.com a my to opublikujemy. Pamiętajcie, aby zawsze zaznaczyć, z jakiego źródła pochodzi dana wiadomość, wstawiając jej link.

Zapraszamy do odwiedzania nas jak najczęściej!

Możesz nas wesprzeć na:

https://patronite.pl/dobre-wiadomosci

https://zrzutka.pl/vxy3s8

Redakcja

12 thoughts on “O nas

 • 15 lutego 2019 at 13:45
  Permalink

  Dzięki, że jesteście.

  Reply
 • 8 czerwca 2019 at 22:37
  Permalink

  No to jest najlepszy pomysł na świecie. Dziękuję za pozytywną dawkę energii

  Reply
 • 9 lipca 2019 at 11:20
  Permalink

  Wdzięczna jestem że tu trafiłam.

  Reply
  • 24 stycznia 2021 at 10:36
   Permalink

   Bardzo Wam dziękuję. Dzięki Wam moje życie stało się łatwiejsze

   Reply
 • 14 lipca 2019 at 16:55
  Permalink

  czytam Was od jakiegos czasu i przyznam, zenigdy, zaden partal, zadna idea nie trafia do mnie celniej, niż ta, jaka kierujecie sie tworzac to miejsce! Brawo i serdecznie dziekuje, za codzienna dawke ozytywnej energii!

  Reply
 • 20 stycznia 2020 at 08:45
  Permalink

  Stefan
  Czytan Was z wielkim zainteresowaniem, zapisuje i upowszechniam teksty. Wielkie dzieki, ze istniejecie, działacie, pomagacie ludziom zauwazac to, co piekne i kreatywne.

  Reply
 • 8 kwietnia 2021 at 14:41
  Permalink

  To, co robicie jest dobre i ważne. Dziękuję 🙂

  Reply
  • 7 września 2023 at 12:17
   Permalink

   No i proszę! W Dzień Dobrej Wiadomości znaleźć się tutaj?! Magia! No ale! Przecież nie mogło być inaczej… dziś odkryłam to święto na kartce wirtualnego kalendarza, postanowiłam poszperać, bom ciekawska dusza, co to za święto, kiedy powstało, skąd się wzięło i tak dalej. Odkryłam wspaniały projekt salonik 101, i pomyślałam, że to jest świetne idea na mój dylemat, który mam od jakiegoś czasu, mianowicie :jak reaktywować mój kanał na YouTube, tak, żeby móc systematycznie wrzucać coś ciekawego, wysoko wibracyjnego, a nie pochłaniającego kilkugodzinnych przygotowań( bo mam aktualnie kilka dużych projektów na głowie). I pomyślałam, że będę codziennie wrzucać jakiegoś dobrego newsa, będę wyszukiwać rano, coś tam się pewnie wyszpera. No i z ciekawości w ramach eksperymentu myślę, dzisiaj niech będzie ten pierwszy dzień, zobaczymy co wyskoczy w wyszukiwarce. No i wyskoczyliście Wy jako pierwsi, także nie ma przypadku, więc skoro już tu jestem, to zapytam wprost: czy mogłabym codziennie brać jakiegoś jednego, dobrego newsa od was i odczytywać go na moim kanale YouTube? Z jakimś krótkim komentarzem od siebie, i oczywiście z olinkowaniem i hashtagowaniem Was w ramach wdzięczności? Mam nadzieję, że moja intuicja podpowiada mi dobrze, bo właśnie zabieram się już za pierwszy taki materiał, oczywiście z publikacją wstrzymam się do potwierdzenia zgody. Może wywiąże się z tego jakaś fajna, ciekawa, wspierająca się, radosna współpraca?
   Pozdrawiam wszystkich Czytelników, Twórców, i Przyjaciół tego miejsca. Wspaniałego dnia Kochani!

   Reply
 • 19 kwietnia 2022 at 19:28
  Permalink

  Dziś jest mòj wielki dzień, bo trafiłem na ten portal.

  Reply
 • 12 sierpnia 2022 at 11:25
  Permalink

  Wspaniały portal. Trwajcie proszę.

  Reply
 • 2 czerwca 2023 at 09:27
  Permalink

  O mamuuuuuniu! Dziś pomyślałam, żeby stworzyć taką stronę.. i pyk, trafiłam do Was! Fantastyczna rzecz!!! Kibicuję mocno, niech się rozwija!!!! Będe tu zaglądać!!! 🙂

  Reply

Dodaj komentarz