fbpx

Youtuber wręczył strażakom OSP nowego quada

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pszczynie mają powody do radości. Popularny influencer Budda, znany ze swojej działalności charytatywnej, przekazał im “skromny” prezent. Ten dar pomoże strażakom w działaniach terenowych.

Budda obdarował strażaków z Pszczyny

Kamil Labudda, influencer znany jako “Budda”, odwiedził Ochotniczą Straż Pożarną w Pszczynie w poniedziałek, 17 czerwca. Nie przyjechał z pustymi rękami. Strażacy otrzymali od niego nowego quada, który będzie używany podczas akcji w terenie.

Właśnie w poniedziałek, 17.06.2024 nowy pojazd zasilił naszą jednostkę i pozwoli lepiej dbać o bezpieczeństwie naszej kochanej, małej ojczyzny i jej mieszkańców – za co serdecznie dziękujemy Kamilowi Labuddzie, twórcy kanału Budda TV – poinformowała OSP w Pszczynie w mediach społecznościowych.

Strażacy otrzymali od Buddy quada Can-Am Outlander 700 w wersji strażackiej, wyposażonego w sygnalizację świetlną i dźwiękową, napęd na cztery koła oraz wyciągarkę.

Warto przypomnieć, że quad trafił do strażaków z Pszczyny, miasta, w którym Budda planuje wybudować DOZELAND, siedzibę swojej firmy DOZE. Jak stwierdził sam influencer: “Tam gdzie działamy, chcemy dobrze żyć ze wszystkimi dookoła”.

Dodaj komentarz