fbpx

Nauczycielka napisała uczniom na ławkach budujące notatki, aby wzmocnić im pewność siebie przed egzaminem

Na koniec semestru pani Langford postanowiła zaskoczyć swoich uczniów. System oceniania w New Jesrey jest bardzo surowy i wymagający, dlatego też nauczycielka postanowiła dać uczniom wsparcie, na jakie zasługują.

Pani pedagog postanowiła napisać przed testem każdemu z nich spersonalizowaną wiadomość, którą zostawiła na ławkach. Napisała wszystko markerem, który łatwo się ściera. Notatki były osobiste i skierowane konkretnie do danej osoby.

3„Lis, pamiętaj, nie istnieje żadna winda wiodąca do sukcesu, możesz go osiągnąć tylko wspinając się po schodach. Dasz radę! – Twoi nauczyciele”

Można było zobaczyć wiele inspirujących haseł: „Nauka jest Twoją siłą”, „Rozwijaj się!” czy „Warto się uczyć!”. Jej wiadomości trafiły bezpośrednio do konkretnej osoby, dzięki temu rozluźniły tuż przed samym testem i dały nadzieję na to, że wszystko pójdzie dobrze. Jeden z uczniów przyznał, że był bardzo zestresowany, a gest ze strony nauczycielki bardzo mu pomógł.

4„Kwydir, nauka jest Twoja super mocą! Pamiętaj, nigdy sienie poddawaj, i nigdy nie przestawaj rozwijać swojego umysłu! – Twoi nauczyciele”

Nauczycielka nie skupiła uwagi tylko na sobie i zamiast podpisać się swoim nazwiskiem, zrobiła to w imieniu wszystkich nauczycieli.

Źródło: huffingtonpost.com

Dodaj komentarz