fbpx

Dobre Wiadomości obchodzą dziś PIERWSZE URODZINY :)

1

Drodzy Czytelnicy!

5 listopada 2013 roku ukazał się pierwszy post na portalu Dobre Wiadomości. Dziś więc świętujemy naszą pierwszą rocznicę Urodzin 🙂

Cieszymy się, że witryna nie tylko przetrwała do dzisiaj, ale ma się dobrze i trwają prace nad jej nową stroną graficzną.

Dziękujemy za wszystkie wyrazy wdzięczności i przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia.

Mamy nadzieję, że przekazywane przez nas informacje były i są dla Was inspiracją, zachętą, a może nawet małym światełkiem i wsparciem w czasie różnych życiowych zawirowań.

Twórcy tego portalu nie są zawodowymi dziennikarzami, ale chcieliby, aby rodzaj, zakres i forma rozpowszechnianych przez Dobre Wiadomości treści, stworzył podwaliny pod nowy rodzaj dziennikarstwa i mediów – bardziej zainteresowanych podnoszeniem jakości życia, wspieraniem i zauważaniem dobrych inicjatyw oraz informowaniem o jasnej stronie różnych sytuacji  i zagadnień… a przynajmniej utrzymaniem właściwej równowagi  między tym, co pozytywne i negatywne.

Wierzymy, że jest to możliwe, dlatego mamy zamiar kontynuować naszą pracę.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia tego portalu. Chcemy, aby to miejsce nadal było konkretną alternatywą dla innych stron informacyjnych.  Jeśli znajdziecie w Internecie coś, czym warto podzielić się z innymi, przesyłajcie nam linki.

Życząc wszystkim Dobrego Dnia zapraszamy do bycia z nami przez kolejny rok i dłużej … 🙂

Dodaj komentarz