fbpx

94-letnia Shirley – pokazuje i uczy, jak spełniać marzenia

Poznajcie Shirley, kobietę która w ciągu swojego 94-letniego życia spełniła wszystkie swoje marzenia. Odkąd skończyła 9 lat, dopisywała kolejne punkty do listy: „Rzeczy, które muszę zrobić przed śmiercią”. Teraz spełnia je punkt po punkcie. Jednym z nich było wystąpienie w telewizji. Wykupiła więc 5 sekund czasu antenowego.

Shirley miała wspaniałe życie. Jej małżeństwo trwało 57 lat. Jest szczęśliwą matką i babcią. Oprócz tego udaje się jej spełniać swoje nawet najdrobniejsze marzenia. Takie jak lot balonem czy powrót do college’u. Wróciła na studia, w wieku 60 lat.  Na lot balonem zdecydowała się w zeszłym roku.

Kolejnym punktem na jej liście było wystąpienie w telewizji. Wykupiła więc pięć sekund czasu antenowego w telewizji WSMV, by powiedzieć jedynie trzy słowa:

„Kochajcie się wzajemnie”.

„Większość ludzi jedynie mówi o swoich planach”

Po tym komunikacie stacja uznała, że puści go bezpłatnie. A Shirley stała się obiektem zainteresowań mediów. Stacja NCB nakręciła o niej reportaż:

  • Zawsze miała taką listę – mówi córka Shirley, Aleta Matthews, na łamach portalu Huffington Post. – Zapisywała na niej wszystkie swoje pomysły. Przynosi jej to wiele radości. Większość ludzi jedynie mówi o swoich planach, a moja mama je faktycznie spełnia.

Źródło: distractify.com

Dodaj komentarz