fbpx

Były wojownik UFC uratował życie sześcioosobowej rodzinie

Media za oceanem piszą o bohaterskiej akcji Randy’ego Couture’a. Były sportowiec zachował zimną krew podczas wypadku w Meksyku.

52-letni Randy Couture przebywa w Meksyku, gdzie bierze udział w zdjęciach do nowego filmu. W niedzielę były gwiazdor UFC był świadkiem wypadku drogowego, w którym dachowała furgonetka z sześcioosobową rodziną na pokładzie. Ze względu na duże ryzyko zapalenia się samochodu, Couture nie zamierzał czekać na przybycie służb medycznych i sam rozpoczął akcję ratunkową.

„Z furgonetki wyciekały różne płyny i obawiałem się, że się zapali. Pomogłem im wszystkim się wyswobodzić. Jedna z kobiet była tak słaba, że musiałem ją wynieść z samochodu na rękach. W aucie było jedno małe dziecko.” – powiedział mediom były sportowiec.

Jak podkreślił Amerykanin, akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem. „Nikt z całej szóstki nie odniósł poważniejszych obrażeń. Było tylko trochę krwi i lekkich ran” – dodał.

Amerykański zapaśnik i zawodnik MMA po zakończeniu kariery sportowej został aktorem filmów akcji. W przeszłości był czterokrotnym mistrzem USA w zapasach w stylu klasycznym i wielokrotnym mistrzem wagi półciężkiej oraz ciężkiej UFC.

Źródło: tmz.com

Dodaj komentarz