fbpx

Jedna para butów, nieskończona ilość możliwości

Pomysł jest tak prosty, że ktoś w końcu musiał na niego wpaść. Buty z wymiennym obcasem, które za przyciśnięciem jednego guzika można zmienić z płaskich sandałków na wystrzałowe szpilki lub odwrotnie. Ile kobiet o tym marzyło! Wreszcie nie trzeba nosić drugiej pary wygodnych butów na zmianę. Nie będzie problemu z uciążliwym bólem stóp, bo gdy tylko go poczujemy, po prostu schowamy obcasy do torebki.

1-buty-R1

W ten sposób powstał projekt, dzięki któremu Tanya Heath stała się sławna. Buty wymyślone przez projektantkę pozwalają w szybki i łatwy sposób przemienić się ze szpilek w sandałki. Do wyboru jest wiele wysokości oraz rodzajów obcasa, mnóstwo kolorów oraz zdobień. Możesz zdecydować się na botki, czółenka lub odkryte sandałki, a nawet kozaki. Istnieje także możliwość spersonalizowania wybranego modelu i stworzenia własnych wzorów.

z18696675Q,Buty-marki-Tanya-Heath

Tanya Heath tak mówi o swoim projekcie – Nosiłam obcasy codziennie, ale nie mogłam przyzwyczaić się do bólu. Pewnego razu omal nie spowodowałam wypadku, kiedy obcas zablokował pedał hamulca. Cały czas wyobrażałam sobie buty, które mogłyby zmieniać swój wygląd – raz byłyby szpilkami, a innym razem sandałkami na płaskiej podeszwie. I udało się …oto są.

Źródło: poshrx.com, pinterest.com

Dodaj komentarz