fbpx

Niezwykłe siostry bliźniaczki

 

Jedna z nich ma proste, rude włosy, jasną cerę i niebieskie oczy. Druga ma na głowie burzę brązowych loków, ciemną cerę i brązowe oczy. Co je łączy? To niewiarygodne, ale Lucy i Maria Aylmer z Wielkiej Brytanii są bliźniaczkami. Mają 18 lat i są wielką sensacją, ten wygląd wynika z genetyki. Siostry Aylmer mają mamę pół-Jamajkę i białego ojca – stąd ta mieszanka.

 

3

Gdy przyszły na świat, ich mama nie mogła ukryć zdumienia. – Takie rzeczy jak kolor skóry nie są przecież widoczne na USG – wyjaśnia Lucy w rozmowie z brytyjskim dziennikiem “Daily Mail”. – Nie miała pojęcia, że będziemy tak się różnić, choć wcześniej urodziła już troje dzieci, ale każde z nich miało skórę ciemniejszą od mojej i jaśniejszą od Mary.

2

Rudowłosa Lucy jest raczej nieśmiała, studiuje sztukę i projektowanie, a jej siostra Maria jest odważniejsza i studiuje prawo. – Maria uwielbia opowiadać znajomym ze studiów, że ma białą siostrę bliźniaczkę – mówi Lucy. Wielu jej nie wierzy. Dziewczęta musiały nawet pokazywać kiedyś świadectwo urodzenia. – A ja jestem bardzo dumna z tego, że mam czarną siostrę – zapewnia Lucy.

5

 

4

 

6

 

7

Źródło: Daily Mail

 

Dodaj komentarz