fbpx

Wnuczka – makijażystka funduje swojej babci niesamowitą metamorfozę

Miało być tylko delikatne “odświeżenie wyglądu”, skończyło się na serii przemian i dużej popularności w sieci. Wizażystka makijażem “odmładza” babcię o kilkadziesiąt lat i pokazuje, że można być piękną bez względu na wiek.

Babcia Livia na co dzień mieszka w domu opieki. Niedawno zwróciła się do swojej wnuczki – znanej wizażystki Tei Flego – z prośbą, aby ta “odświeżyła jej wygląd”. 80-letnia kobieta nie spodziewała się, że dzięki przeprowadzonej metamorfozie stanie się gwiazdą nie tylko wśród koleżanek, ale również tysięcy internautów.

Wizażystka na Instagramie opublikowała zdjęcia oraz filmik, jak wykonuje babci makijaż. Przy pomocy techniki konturowania twarz Livii nabiera nowych rysów, a odpowiednio dobrany makijaż oka odmienia spojrzenie. Patrząc na efekt końcowy ciężko uwierzyć, że “GLAM-MA” (Babcia Glamour) skończyła osiemdziesiąt lat.

 Dzięki babci rozwijałam pasję – Gdy byłam mała, to babcia była moją modelką – mówi Tea Flego. – Dzięki niej mogłam rozwijać pasję – dodaje kobieta.

Wizażystka na swoim profilu na Instagramie publikuje zdjęcia metamorfoz innych kobiet, ale to dzięki fotografiom “GLAM-MY” przybywa jej fanów.

Kocham moja babcię – podkreśla Tea Flego. – Fakt, że otrzymuję tyle pozytywnych komentarzy z różnych części świata, bardzo ją cieszy – dodaje artystka.

 

3

2

1

10

Źródło: materiały prasowe, zdjęcia: instagram.com

 

Dodaj komentarz