fbpx

Para zrezygnowała z życia według utartego schematu, od 5 lat są w rejsie dookoła świata

 

Para młodych ludzi postanowiła zrezygnować z „wyścigu szczurów”, odeszli z pracy i żeglują po całym świecie – wcześniej nie mieli żadnego doświadczenia z łódkami.

Żyją swoim marzeniem od 12 sierpnia 2011 roku. 32 letni Matt i jego rówieśnica Jessica poświęcili dobre posady dla realizacji swoich pragnień. Sprzedali swój dom, samochód i rzeczy osobiste, dzięki temu zebrali wystarczającą ilość pieniędzy, aby wyruszyć w podróż.

Rodzina Johnsonów odwiedziła do tej pory 16 krajów, w tym Bahamy, Jamajkę, Kubę i Peru. Na własne oczy widzieli jedne z najpiękniejszych zakątków świata. Ich kot Georgie, który bardzo lubi pływać, podróżuje z nimi od 2012 roku.

Matt i Jessica spędzają ze sobą 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, jak twierdzą to uczyniło ich związek silniejszym niż kiedykolwiek.

„Nasze życie szło schematem klasycznego „amerykańskiego snu”: idź do szkoły, weź ślub, kup dom, rozpocznij karierę, miej statystyczne 2,5 dziecka” – powiedziała para w wywiadzie dla Daily Mail.

„Zbyt długo spędzaliśmy wszystkie nasze weekendy przed telewizorem, nie robiąc nic produktywnego. Zdaliśmy sobie sprawę, że potrzebujemy zmiany”.

„Słyszeliśmy wiele historii o marzeniach, które ludzie zamierzają spełnić po przejściu na emeryturę, później, z różnych powodów te marzenia odchodzą w zapomnienie. Życie jest tylko jedno i nie zamierzamy go zmarnować.”

1

12

11

10

9

8

7

6

5

4

3

2

Źródło: dailymail.co.uk

One thought on “Para zrezygnowała z życia według utartego schematu, od 5 lat są w rejsie dookoła świata

  • 5 lutego 2019 at 11:18
    Permalink

    Pieniędzy wystarczyło nawet na biust dla tej pani 😀

    Reply

Dodaj komentarz