fbpx

Paparazzi czyhał na słynnego sportowca. Ten… wyniósł mu kanapki

Słynny hokeista Jaromir Jagr przyniósł czyhającemu kilka godzin pod jego domem w Kladnie fotoreporterowi śniadanie, w tym kanapki zrobione przez swoją partnerkę Veronikę Koprivovą. Jagr nagrał tę scenę telefonem, a film umieścił na portalu społecznościowym.

24-letnia Koprivova to była modelka. 44-letni Jagr, który w maju podpisał nową, roczną umowę z klubem NHL Florida Panthers, wyszedł z domu o siódmej rano i zobaczył fotografa w samochodzie. Zapytał go: „Jak długo będzie tu jeszcze siedział?”

Paparazzo odpowiedział, że tak długo, dopóki nie zrobi zdjęcia partnerce Jagra. „Veronika jeszcze śpi” – odparł hokeista, który wdał się następnie w rozmowę z fotografem. Po kilku godzinach, zamiast Veroniki, Jagr ponownie wyszedł z domu i poczęstował fotografa kanapkami zrobionymi przez swoją przyjaciółkę, bananem oraz czekoladowym batonikiem.

Czech, który w minionym sezonie zarobił około 5,1 mln dolarów (3,5 z tytułu kontraktu, resztę z premii i bonusów) zawsze cieszył się zainteresowaniem mediów, a szczególnie paparazzi. Od kiedy związał się z młodszą o 20 lat Koprivovą stał się jeszcze bardziej „pożądanym” obiektem.

Źródło: torontosun.com

Dodaj komentarz