fbpx

Mężczyzna po 15 latach odtworzył zdjęcie ze swoim ukochanym psem

 

Mężczyzna odtworzył moment, w którym po raz pierwszy spotkał swojego ukochanego psa. Choć zdjęcia dzieli piętnaście lat różnicy, zrobione są w tym samym miejscu przed domem babci i w tej samej kurtce.

Gordon Delacroix z Belgii, dostał swojego psa kiedy miał 14 lat. Teraz martwi się, że nie zostało im już wiele czasu razem. Z tego właśnie powodu zdecydował się wykonać kilka fotografii, żeby zawsze pamiętać o Birdy’m.

Jedno ze zdjęć zrobił po dziesięciu latach od momentu pojawienia się psa w rodzinie, a kolejne po piętnastu.

Dorastali razem w Belgii, a kiedy Gordon wyjechał do miasta, aby studiować, wracał do domu w odwiedziny co weekend. Kiedy ukończył studia, przeprowadził się i zabrał Birdy’ego ze sobą.

„Jest bardzo słodki i cichy”, mówi Delacroix „Uwielbia się przytulać, ale nigdy nie narusza twojej przestrzeni. Najbardziej lubi poznawać inne psy.”

Birdy się starzeje i ostatnio zdiagnozowano u niego raka, więc rodzina martwi się, że nie zostanie z nimi zbyt długo. Jednak nie powstrzymuje go to od dobrej zabawy. „Ostatnio jest trochę przygaszony, ale wciąż bardzo cieszy się na wyjście do parku i spotkania z innymi psami” mówi Delacroix.

„Chodzimy na basen i fizjoterapię dwa razy w tygodniu. To pomaga w utrzymaniu mięśni nóg oraz odblokowywaniu stawów”.

Odkąd Gordon zamieścił ich wspólne zdjęcia w sieci, wyświetlono je ponad 2,3 miliona razy.

W wypowiedzi dla Daily Mail wyznaje: „Jest moim najlepszym przyjacielem. W tym momencie jest również częścią mnie, jako człowieka. To prawdopodobne, że będzie się czuł świetnie przez kolejne pół roku jak i również, że znowu poważnie zachoruje i to będzie ostatni raz. Sama myśl o tym łamie mi serce, ale z drugiej strony mamy za sobą tyle wspaniałych lat i wspólnych przygód, że jestem wdzięczny za samą obecność Birdy’ego w moim życiu.”

before-after-dog-recreate-photo-gordon-delacroix-birdy-fb

 

Źródło: telegraph.co.uk

Tłumaczenie: Beata Miernik

Dodaj komentarz