fbpx

„Miłość można znaleźć w każdym wieku”. Znany aktor dzieli się osobistą historią

Aktor Owen Wilson podzielił się niedawno informacją, że jego 82-letnia mama poślubiła wybranka swojego serca zaledwie dwa lata wcześniej – w wieku 80 lat. I kto powiedział, że miłość jest tylko dla młodych?

Miłość w każdym wieku

Ten nieznany fakt z życia rodziny słynnego aktora ujrzał światło dzienne zupełnie przypadkiem. Owen Wilson był gościem programu „The Ellen DeGeneres Show”, a rozmowa skupiała się na jego nowej roli w filmie „Marry me” – komedii, w której aktor zagrał u boku Jennifer Lopez.

Prowadząca program zapytała Owena Wilsona, czy uważa się za romantyka. Aktor odparł, że bywa romantyczny i wierzy w prawdziwą miłość – zwłaszcza że ta niedawno stała się udziałem jego 80-letniej mamy.

Moja mama wyszła za mąż w wieku 80 lat za bardzo miłego mężczyznę. Myślę, że to bardzo romantyczna historia, która udowadnia, że miłość można znaleźć w każdym wieku – wyznał w programie Ellen.

Laura żyła w wieloletnim i szczęśliwym związku z Robertem – ojcem Owena – aż do jego śmierci w 2017 r. Po przepracowaniu procesu żałoby Laura powróciła do aktywnego życia i spotkała człowieka, z którym postanowiła spędzić resztę swoich dni. Para pobrała się w 2020 r.

Marry me

W nowej produkcji Owen Wilson zagrał rozwodnika, który za namową przyjaciółki udaje się na koncert celebrytki, która chce wziąć ślub na oczach całego świata. Kaprys losu sprawia, że muzyczna gwiazda wybiera Charliego (Owen Wilson), by został jej mężem. Film „Marry me” miał swoją oficjalną premierę w Polsce tuż przed Świętem Zakochanych, 11 lutego 2022 r. Poniżej znajdziecie zwiastun.

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: PEOPLE.com

One thought on “„Miłość można znaleźć w każdym wieku”. Znany aktor dzieli się osobistą historią

Dodaj komentarz