fbpx

Wszystko co nas otacza, nieustannie do nas przemawia

sim singh

Kiedy otaczający chaos i pojawiające się w życiu sytuacje, budzą nasz niepokój, potrzebujemy znaleźć mądrość i siłę, aby stawić im czoła. Jednak zanim podejmiemy jakiekolwiek działania lub zaczniemy poszukiwać odpowiedzi na zewnątrz warto, abyśmy bardziej uważnie przyjrzeli się własnemu życiu i temu co pojawia się na naszej drodze.

Na pewno nieraz zastanawiamy się nad znaczeniem różnych symboli, wydarzeń, zbiegów okoliczności czy snów. Czy chcą nam coś przekazać? A może nie niosą żadnego przesłania? Istnieje wiele opracowań, które tłumaczą z lepszym lub gorszym skutkiem te zagadnienia.

top newsletter wiatr
Pozycje, które właśnie ukazały się nakładem Wydawnictwa Biały Wiatr są w tej dziedzinie niezwykłe – i tak … musiały ukazać się razem. Książka Simran Singh: Rozmowy z Wszechświatem opisują sposób w jaki samo Życie nieustannie do nas przemawia (poprzez liczby, zwierzęta, banery reklamowe na drodze, usterki w domu czy w samochodzie) a Karty Twórcy Jean Tinder są doskonałym narzędziem, aby na co dzień odczytywać te wskazówki i podpowiedzi.

ARVE Error: Need Provider and ID to build iframe src.

Posłuchaj. Właśnie w tym momencie Wszechświat mówi do ciebie. Czy rozumiesz wiadomość? Czy potrafisz tak słuchać, aby przyjąć od Niego informację? Jeśli nie nauczysz się języka, którym Życie do ciebie przemawia, przeoczysz w swoim doświadczeniu wiele inspiracji, wskazówek i piękna. Ponieważ nieustannie otrzymujemy znaki i symbole od Życia, możemy rozwinąć unikalny słownik, dzięki któremu właściwie je odczytamy. Opanowanie tej umiejętności będzie jak zdobycie nowego zmysłu, jak dodatkowy wzrok – bez którego, chodzimy po omacku w ciemności.

ARVE Error: Need Provider and ID to build iframe src.
ARVE Error: Need Provider and ID to build iframe src.

Książka i karty dostępne w księgarni Wydawnictwa Biały Wiatr- www.bialywiatr.com

Dodaj komentarz