fbpx

Ten człowiek nie ma nóg, mimo trudności pracuje w wulkanizacji

Ludzie zdrowi i sprawni posiadają więcej, niż im się wydaje, mimo wszystko skłonni są do wymówek i narzekania. Są też tacy, którzy wolą oszukiwać i łamać prawo, niż uczciwie pracować. Historia tego człowieka powinna skłonić nas do reelekcji, na temat podejścia do życia oraz wdzięczności za to, co posiadamy.

Ten niepełnosprawny mężczyzna choć nie ma obu nóg i jego życie na pewno nie jest wolne od codziennych problemów i utrudnień, nie poddał się. Każdego dnia ciężko pracuje, aby utrzymać swoją rodzinę.

3

Anonimowy mężczyzna stał się inspiracją dla wielu ludzina całym świecie. Jego historię na Facebooku opublikował Jansen Sangueza, który podczas przewożenia łóżek piankowych do Ilocos Norte na Filipinach, przebił koło. Na szczęście w pobliżu znajdowała się stacja wulkanizacji. To właśnie tam pracuje niepełnosprawny „bohater”.

Sangueza i jego towarzysze byli zaskoczeni, kiedy go zobaczyli. To właśnie on miał rozwiązać ich problem. I jak się okazało, spisał się świetnie. Bardzo szybko uporał się z usterką.

2

Postawa niepełnosprawnego mężczyzny zrobiła furorę w sieci. Wiele osób uważa, że jest prawdziwym bohaterem, który się nie poddaje i udowadnia innym, że wszystko jest możliwe. Każdego dnia uczciwie pracuje i jak widać jest bardzo dobry w tym co robi.  Codziennie stara się zapewnić jak najlepsze warunki swojej rodzinie, ma 2 dzieci i żonę.

Źródło: viral4real.com

Dodaj komentarz