fbpx

Legendarny szwedzki zespół zapowiedział swój pierwszy od 40 lat album

Nowy album będzie pierwszy od czasu “The Visitors” z 1981 roku. “Zrobiliśmy sobie przerwę w lato 1982 roku i teraz zdecydowaliśmy by ją przerwać” – oświadczył zespół. “Mówią, że to nieroztropne robić 40 letnią przerwę pomiędzy albumami, ale nagraliśmy kontynuację »The Visitors«” – przekazali członkowie zespołu

Płyta “Voyage” będzie zawierać 10 nowych utworów i zostanie wydana 5 listopada. Zespół przekazał, że dwa single “I Still Have Faith in You” i “Don’t Shut Me Down” już są dostępne do odsłuchania w internecie.

 

Koncert połączony z wirtualnym show ma odbyć się 27 maja 2022 roku w brytyjskiej stolicy. ABBA zachęca do obejrzenia go twierdząc, że będzie to “najbardziej osobliwy i spektakularny koncert jaki można sobie tylko wymarzyć”.

Przyszłoroczny koncert odbędzie się w 50. rocznicę założenia zespołu. Jak przypomina agencja AP, nazwa zespołu ABBA to akronim z pierwszych liter imion czwórki członków zespołu: 71-letniej dziś Agnethy Faeltskog, 76-letniego Bjoerna Ulvaeusa, 74-letniego Benny’ego Anderssona i 75-letniej Anni-Frid Lyngstad.

Źródło: polsatnews.pl

Dodaj komentarz