fbpx

8-latek przyjął poród własnej mamy

4221396001_5223294480001_5223271963001-vs

38-letnia Jodie Caffery jest nauczycielką i mamą 8-letniego Marcusa. Kobieta była w drugiej ciąży, kiedy wydarzyło się coś, czego kobieta zupełnie się nie spodziewała. Oczekiwała, że jej poród będzie wyglądał podobnie jak pierwszy – w szpitalu pełnym lekarzy i bez zbędnych nerwów. Los miał jednak dla niej zupełnie inne plany…
Pewnego dnia, zupełnie niespodziewanie, Jodie zaczęła mieć skurcze. Nie były to normalne skurcze, które szybko przeszły, a raczej te, które zapowiadały, że w ciągu kilku godzin kobieta urodzi. David, mąż Jodie, od razu zadzwonił po pogotowie i wyszedł przed dom oczekując przyjazdu karetki. Wtedy wydarzyło się coś, co pozostanie w pamięci rodziców na zawsze
8-letni Marcus okazał się bardzo dzielnym chłopcem. Widząc, że jego siostra naprawdę się rodzi, praktycznie przyjął poród. Kiedy David wrócił z ratownikami medycznymi do domu, dziewczynka prawie całkowicie opuściła kanał rodny Jodie.
„Jesteśmy z niego bardzo dumni. Oprócz stóp dziecka, praktycznie samodzielnie odebrał poród.” – wyjaśnił David, tata chłopca.
Mała Freya i Jodie zostały przewiezione do szpitala, gdzie obie przeszły badania kontrole i zostały wypuszczone do domu następnego dnia.

 

swns_babies_brother_13

 

Czytaj więcej na supermamy.pl

 

Dodaj komentarz