fbpx

Robert Lewandowski po raz kolejny udowodnił, że jest nie tylko doskonałym piłkarzem, ale również człowiekiem o wielkim sercu

 

Napastnik Bayern Monachium i reprezentacji Polski, Robert Lewandowski, ostatnio odwiedził klinikę Schoen, gdzie kilka dni temu lekarze zoperowali ciężko chorego Cypriana Gawła z Helu.

Na samej wizycie się jednak nie skończyło. Kapitan Biało-Czerwonych, który podczas zbiórki przekazał jako „Anonimowy Pomagacz” kwotę 100 tys. złotych na leczenie trzyletniego chłopczyka, wręczył też malcowi koszulkę z meczu Ligi Mistrzów z Atletico Madryt

  • Czy to jawa czy sen? Kochani!!! Cyprianka odwiedził w klinice Pan Robert Lewandowski… Wielki człowiek o wielkim sercu. Niezwykle miła i niezapomniana niespodzianka… Dziękujemy za poświęcony czas… To naprawdę bardzo wiele dla nas znaczy!!! – czytamy na specjalnym profilu na Facebooku Pomoc dla Cypriana Gaweł.

Bliscy chłopczyka chorego na padaczkę, na którą nie działał dotychczas żaden lek, podczas spotkania ze słynnym piłkarzem życzyli dużo zdrowia dla maleństwa, które w kwietniu przyszłego roku ma pojawić się w jego rodzinie.

  • Cyprian jest jeszcze malutki, ale myślę, że doceni ten wspaniały dar serca i poświęcony czas… – czytamy w komentarzu do zdjęć z Lewandowskim.

Zdjęcie pochodzi ze strony: Pomoc dla Cypriana Gaweł

 

15391318_555696121300361_921231279873494506_o

Czytaj więcej na: sportowefakty.wp.pl

Autor tekstu: Piotr Bobakowski

Foto: Getty Images / Lars Baron

 

Dodaj komentarz