fbpx

Ludzie nazywali ją straszydłem, dopóki siedmioletnia dziewczynka nie dokonała czegoś niewiarygodnego

Wydawało się, że nie ma już dla niej szansy, ale nagle wydarzył się cud…. Wygrała!

Mała, zaniedbana kotka mieszkała na ulicach Stambułu, śpiąc w kontenerach na śmieci. Stambuł ma 14 milionów mieszkańców, ale  żaden nie zwrócił na nią uwagi. Nikt się nie zatrzymał, żeby jej pomóc.

Któregoś dnia, siedmioletnia dziewczynka usłyszała miauczenie kota, dobiegające z kontenera i ruszyła w tamtą stronę. Było to prawdziwe zrządzenie losu, ponieważ ojciec dziewczynki jest lekarzem. Wspólnie postanowili uratować małą kotkę i dać jej dom, o którym zawsze marzyła.

Pyszczek kotki był zaatakowany przez robaki i pasożyty. Miała także zdeformowane uszy i nos. Jednak czuła, cierpliwa opieka dziewczynki i jej rodziny spowodowała, że kotka wróciła do zdrowia. Nadano jej imię “Gülümser”, oznaczające “ta, która zawsze się śmieje”.

Obecnie Gülümser i jej mała wybawicielka są nierozłączne. Na zdjęciach widać, że kotka wróciła do zdrowia w niezwykłym tempie. Jej rany się zagoiły, a futerko odrosło. Przeistoczyła się w uroczą, puszystą piękność, a jej pyszczek nosi ślady odwagi i nadziei.

Podczas gdy wielu ludzi nie dotknęłoby nawet tego biednego stworzenia z powodu jej wyglądu, rodzina dziewczynki  postąpiła inaczej. Zdecydowali się zrobić wszystko, aby mała kotka wróciła do zdrowia.

Dzisiaj Gülümser i jej siedmioletnia opiekunka są najlepszymi przyjaciółkami. Wielu ludzi jest pod ogromnym wrażeniem ich historii.

Gülümser jest niezwykłą kotką. Trudno uwierzyć, że tak bardzo się zmieniła.

Jest przykładem na to, jak wiele może zdziałać odrobina miłości….

 

Źródło: littlethings.com

Tłumaczenie: M. Oniszczuk

 

Dodaj komentarz