fbpx

Poszukują pracownika do przytulania kotów. „To najlepsza praca na świecie”

Klinika weterynaryjna w Dublinie umieściła ogłoszenie o pracę, w którym poszukuje osoby na stanowisko „przytulacza kotów”. Do głównych zadań pracownika należeć będzie głaskanie i uspokajanie zwierzaków.

„Czy jesteś zwariowanym miłośnikiem kotów? Czy przed zaśnięciem liczysz kocięta? Czy zdarza ci się dokarmiać bezdomne koty w swojej okolicy? Czy głaskanie kotów sprawia, że czujesz się rozkosznie?” – to fragment ogłoszenia zamieszczonego przez klinikę weterynaryjną w Irlandii. Klinika Just Cats Veterinary Clinic and Cattery jest jedyną kliniką w Dublinie stworzoną wyłącznie dla kotów.

W ogłoszeniu zaznaczono, że „idealny kandydat musi mieć delikatne dłonie, które będą w stanie głaskać koty przez długi czas”. Przyszły pracownik powinien również doskonale wiedzieć, jak należy się zwracać do pacjentów, by „ukoić ich nerwy”, czyli łagodnie, a w razie potrzeby szeptem.

Dodatkową, wysoko punktowaną umiejętnością jest „zdolność rozumienia znaczenia różnych rodzajów mruczenia”.

Wymogiem kliniki jest też posiadanie potwierdzonych dyplomem „kwalifikacji z dziedziny weterynarii uznawanych przez irlandzką radę weterynaryjną”.

W ogłoszeniu nie ujawniono, jakie są proponowane zarobki dla „przytulacza kotów”.

Na internetowe ogłoszenie odpowiedziały setki osób. „To najlepsza praca na świecie! Mam już kota i bardzo chciałabym pracować ze zwierzętami, uwielbiam je! Szkoda, że obecnie mieszkam w Nowej Zelandii… ale to i tak praca moich marzeń!”.

„To by była moja wymarzona praca. Niestety, mieszkam za daleko… w Peru. Też uwielbiam koty! Robicie świetną rzecz, gratulacje” – pisali internauci z całego świata.

Źródło: facebook.com/JustCatsVeterinaryClinic

Dodaj komentarz