fbpx

Dwa razy pokonała raka, wróciła do szpitala w którym ją wyleczono jako pielęgniarka

 

W szpitalu dziecięcym w Atlancie zatrudniła się pielęgniarka, która wcześniej dwukrotnie była tam leczona na raka. Ta praca była – jak mówi – jej “największym marzeniem”.

Montana Brown ma 24 lata. W szpitalu dziecięcym w Atlancie (CHOA) walczyła z rakiem pierwszy raz jako dwulatka. Wróciła tam w wieku lat 15. Kuracje zakończyły się sukcesem.

We wrześniu Montana Brown znów pojawiła się w tej lecznicy. Tym razem jako pielęgniarka, o czym poinformował na Facebooku szpital. We wpisie dodał, iż była pacjentka w ten sposób spełnia swoje marzenie zostania pielęgniarką opiekującą się dziećmi.

Montana Brown także na Facebooku podzieliła się wrażeniami z nowej pracy. “Za każdym razem, kiedy ktoś mówił ‘Witamy w Dziecięcym” albo kiedy patrzyłam na moją plakietkę z logo CHOA, łzy napływały moi do oczu. Jestem tak oszołomiona tym niesamowitym życiem, jakie Bóg zdecydował się mi dać. Nawet przez milion lat nie przyszłoby mi do głowy, że w wieku 24 lat zrealizuję swoje największe i najbardziej szalone marzenie – pracę w szpitalu, gdzie byłam leczona jako dziecko/nastolatka. To jest wspaniałe i cudowne, i jestem TAK BARDZO podekscytowana” – napisała.

 

“Będziesz błogosławieństwem dla rodzin”

Reakcje i komentarze internautów są niezwykle pozytywne. “Tak się cieszę z Twojego powodu. Wiem, że to jest miejsce, w którym chciałaś być i gdzie powinnaś być. Będziesz tak wielkim wsparciem dla personelu i błogosławieństwem dla rodzin. Potrafisz się wczuć i współczuć rodzinom w sytuacjach, z którymi one się zmagają. Powodzenia w tej nowej przygodzie!!” – napisała Allison Pyle Lloyd.

Źródło: independent.co.uk

Dodaj komentarz