fbpx

Meksyk szuka pracownika, który kocha podróże i będzie mieć wolne pół roku. Pensja to 36tys. PLN

Luksusowe hotele, odkrywanie tajemniczych ruin, robienie zdjęć, zabawa w najlepszych klubach, przepiękne plaże, a w zamian… niezła pensja. Brzmi jak praca marzeń? W takim razie aplikuj i pakuj walizki.

Portal Cancun.com, zajmujący się promowaniem turystyki w tym meksykańskim mieście, właśnie rozpoczął kampanię, której celem jest znalezienie idealnego pracownika. Stanowisko CEO, choć skrótem przywodzi na myśl, wielkie firmy i korporacje, w rzeczywistości ma niewiele wspólnego z biurkiem i sztywnymi godzinami pracy.

Wybrany kandydat będzie bowiem Cancun Experience Officer. Przez co najmniej sześć miesięcy ma pełnić funkcję „ambasadora” kurortu i po prostu opowiadać światu o tym, co przeżywa na co dzień.

– Szukamy kogoś, kto pokaże ciepło, cuda i istotę Cancun, a także zaprezentuje je jako jedno z najlepszych miejsc wakacyjnych na świecie – czytamy w opisie stanowiska. – Jako CEO będziesz mieć możliwość pływania z rekinami, eksplorowania dżungli, badania starożytnych ruin i wiele, wiele więcej – zachwalają pomysłodawcy.

Co ważne, Cancun nie wymaga żadnego doświadczenia ani specjalnych umiejętności. Trzeba mieć skończone 18 lat (przed 01.01.2018r r.), posiadać ważny paszport, biegle pisać i mówić w języku angielskim oraz być gotowym na podróż do Meksyku. W zamian za dokumentowanie i dzielenie się przeżyciami przez sześć miesięcy, Cancun Experience Officer otrzyma wynagrodzenie w wysokości 10 tys. USD.

Jeśli masz rodzinę, ukochaną albo przyjaciela, z którym nie możesz się rozstać, to firma dopuszcza też zgłoszenia grupowe. Trzeba jednak pamiętać, że bez względu na liczbę osób, wynagrodzenie pozostanie takie samo.

Aplikacja musi zawierać 60-sekundowe wideo, które pokaże, dlaczego dany kandydat będzie idealnym ambasadorem Cancun. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 grudnia. Po tym czasie jury wybierze 100 kandydatów, którzy zostaną poproszeni o dosłanie dodatkowego wideo. Później na ich podstawie organizatorzy akcji wybiorą pięć osób, które zaproszą do Meksyku. Na miejscu przeprowadzą z nimi indywidualne rozmowy, sprawdzą podczas ćwiczeń integracyjnych i fizycznych.

Oficjalna decyzja zostanie ogłoszona 31 stycznia 2018 roku.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie akcji.

 

 

 

Czytaj więcej na: fly4free.pl

Dodaj komentarz