fbpx

41 letnia Shimmi Munshi w ogóle się nie starzeje. Wygląda jak dziewczyna swojego syna

Shimmi Munshi z Wielkiej Brytanii przekonuje, że nie zna żadnych magicznych sztuczek, które odwracają proces starzenia, nie wie gdzie kupować drogie kosmetyki do twarzy albo jakie usługi świadczy chirurg plastyczny. Jednak 41-letnia matka wygląda tak młodo, że często jest mylona z dziewczyną swojego syna. Jak sama twierdzi, nic ze sobą nie robiła i zawsze stawiała na naturalność.

Kobieta mówi, że ludzie często pytali ją wprost co zrobiła, by tak wyglądać albo delikatnie podpytywali jakich kosmetyków używa. Shimmi natomiast powtarzała zawsze to samo: że mało przejmuje się wyglądem oraz że sama jest ciekawa dlaczego się nie starzeje.

Piękna Brytyjka wyznaje, że stroni od używek i dba o zdrowie. Czasem ćwiczy na siłowni oraz pije dużo wody. To jednak nie wydaje się być wytłumaczeniem jej niebywale atrakcyjnego wyglądu. 41-letnia kobieta sugeruje, że może chodzić również o geny – ponoć jej rodzice również wyglądają o wiele młodziej, niż są w rzeczywistości.

Często słyszymy, że to stres niszcząco oddziałuje na nasz wygląd oraz zdrowie, więc może Shimmi do tej pory beztrosko szła przez życie? Brytyjka obala również tę wersję. Wyznaje, że jako 20-letnia matka została sama bez grosza przy duszy oraz jakiegokolwiek wsparcia. Musiała więc jakoś sobie radzić łącząc pracę z macierzyństwem. – Naprawdę nie wiem dlaczego tak jest – mówi.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej na: fakt.pl

2 thoughts on “41 letnia Shimmi Munshi w ogóle się nie starzeje. Wygląda jak dziewczyna swojego syna

 • 27 kwietnia 2018 at 07:59
  Permalink

  Ależ ona wygląda na swoje lata, jest po prostu ładna i się młodo nosi, ale lata widać na twarzy.

  Reply
 • 30 kwietnia 2018 at 13:06
  Permalink

  Fryzura i makijaż jak młoda imprezowiczka, ciuszki młodzieżowe i się odmładza 🙂 Z twarzy 35 może, trzeba by zobaczyć bez makijażu, bo dobry podkład odejmie lat jak się połączy ze stylem małolaty 🙂 No i rysy twarzy ładne.

  Reply

Dodaj komentarz