fbpx

Jasna Polska – jasna idea, która łączy jasnych ludzi

Elizabeth Gilbert w swej bestsellerowej książce „Wielka Magia” pisała, że istnieją w świecie energii idee, które tak bardzo pragną być zrealizowane, że co jakiś czas podpływają do kogoś i szepcząc do ucha, przypominają o sobie. Autorzy Jasnej Polski twierdzą, że spotkali się oko w oko z taką ideą już 10 lat temu i od tego czasu nie potrafili o niej zapomnieć.

W kwietniu tego roku powstała więc Jasna Polska – pierwszy ogólnopolski portal alternatywnych ogłoszeń. Stworzono go po to, by ogłaszać Wydarzenia, Osoby i Miejsca związane z rozwojem osobistym, duchowością i szeroko rozumianą alternatywą. Znajdziesz tam m.in. takie rzeczy jak festiwale, zloty, konferencje, ruchy społeczne, medycyna, edukacja, ekologia, budownictwo i ekonomia … nowej ery.

 

Chodziło jednak nie tylko o portal ogłoszeń, choć z roku na rok jest on coraz bardziej potrzebny.

Budzimy się, bez względu na to, co pokazują oficjalne telewizje – wystarczy zajrzeć na przysłowiowego facebooka, by w kilka chwil znaleźć ogromną (!) ilość alternatywnych wydarzeń: zdrowe odżywianie, tantra, świadomość ciała, wszelkiego rodzaju terapie (terapia tańcem, dźwiękiem, naturoterapia, bioenergoteraia…..), spotkania, kręgi, medytacje….

Twórcy Jasnej Polski, obserwując ten wysyp inicjatyw, pomysłów i kreacji, zapragnęli przede wszystkim zbudować mocną, stabilną, wspierającą się nawzajem społeczność, która nie akceptując zastanego trójwymiarowego „porządku”, kreuje nową jakość nie w opozycji, lecz obok.

 

Dla kogo jest Jasna Polska? – Czyli poznaj ludzi bliskich sobie

Jasna Polska powstała po to, by zebrać dobre rzeczy w jednym miejscu – tak by było łatwo je znaleźć i coraz szerzej z nich korzystać.

Szukasz świadomego lekarza, prawnika, spółdzielni, kooperatywy?

Chcesz kupić bio-warzywa, domowy chleb czy naturalne kosmetyki?

Chcesz pojechać w duchową podróż do Azji, nauczyć się masażu lomi-lomi, potańczyć spontanicznie, pomalować intuicyjnie?

Szukasz douli, leśnego przedszkola, szkoły demokratycznej?

Chcesz podzielić się swoją kreacją – biżuterią, instrumentami, rękodziełem?

Proszę bardzo!

Warunek jest jeden – pasja i serce.

Czy pieczesz zdrowe ciasta, leczysz ziołami, walczysz z bankami, uprawiasz ogród, tantrę, medytację…. – Jasna Polska jest platformą świadomych, budzących się osób. Na każdym etapie swojej podróży i doświadczenia.

 

Jak to działa, czyli zróbmy tak, by dla wszystkich było to jasne

Aby korzystanie z portalu było jak najbardziej jasne i przejrzyste, ogłoszenia Jasnej Polski zostały podzielone na 3 główne kategorie: Wydarzenia, Osoby i Miejsca.

Można bezpłatnie ogłaszać się we wszystkich trzech naraz lub oddzielnie – w zależności od potrzeb.

Proces dodawania oferty, jest bardzo prosty, intuicyjny i w pełni zautomatyzowany.

Dodatkowo, portal porządkuje i ułatwia wyszukanie wszystkich ogłoszeń według 15 kategorii tematycznych, a także województw i tagów.

Innymi słowy – masz gwarancję, że nic Cię nie ominie. A jeśli to Ty zamieściłaś/łeś ogłoszenie – masz pewność, że trafi do znacznie szerszej grupy osób, niż znajomi z fejsbukowej grupy.

 

Jasna Polska – 100% Serca

W pierwszym tygodniu istnienia Jasnej Polski, skorzystało z niej ponad 5000 osób. Odbyło się to bez żadnej reklamy.

Pokazuje to, jak bardzo takie miejsce w internecie jest potrzebne i jak wiele może zdziałać dobrego. Każdego dnia przybywa ogłoszeń. Każdego dnia kolejne osoby mają szansę ogłosić światu swoje usługi i zarabiać na tym, co kochają robić, podczas gdy inni dostają możliwość znalezienia wydarzeń, osób i miejsc, które wesprą ich w rozwoju i budowaniu lepszego życia, samopoczucia, zdrowia….

Dołącz do Jasnej Polski – razem mamy prawdziwą moc, by rozświetlić Polskę.

 

Zapraszamy na jasnapolska.pl

 

One thought on “Jasna Polska – jasna idea, która łączy jasnych ludzi

Dodaj komentarz