fbpx

Kolumbijscy kibice pocieszali płaczącego chłopca z Polski. Nagranie trafiło do sieci

Kibice którzy pojechali do Kazania na mecz z Kolumbią przeżyli trudne chwile i z pewnością czuli się zawiedzeni. Po usłyszeniu ostatniego gwizdka, wielu z nich puściły emocje. Przykładem tego jest nagranie, które pojawiło się na Twitterze. Widać na nim jednego z polskich kibiców, trzymających na rekach płaczącego chłopca.

To był Aleks, syn Iana i Iwony, który przyjechał z rodzicami do Rosji, by wspierać naszych piłkarzy. Kiedy na stadionie sytuacja zaczęła wyglądać tragicznie, chłopcu nie było do śmiechu. Po golu na 3:0 dla Kolumbii malec zalał się łzami. Ojciec wziął go na ręce i próbował uspokoić. Nie przynosiło to jednak żadnego efektu. Wówczas z pomocą przybyli kolumbijscy kibice, którzy otaczali szkocko-polską rodzinę.

Fani z Kolumbii zareagowali bardzo pięknie, zaczęli skandować Polska!, Polska!, by podnieść Aleksa na duchu. Ojciec chłopca, jego mama, siostra i sam Aleks byli zaskoczeni wzruszającym gestem Kolumbijczyków. Jak pisze sam Ian, Kolumbijczycy to najlepsza grupa kibiców, z jaką miał okazję siedzieć na trybunach.

Zdarzenie zostało zarejestrowane i zamieszczona na Twitterze.

 

 

 

Dodaj komentarz