fbpx

Nazwano ją najładniejszą babcią na świecie. Ma 63-lata

Kobieta okrzyknięta mianem “najpiękniejszej babci na świecie” ma 63 lata. Ciała i figury może jej pozazdrościć niejedna nastolatka.
Na Instagramie śledzi ją ponad 180 000 fanów.

63-letnia Yazemeenah Rossi wygląda fenomenalnie i nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Do tej pory wystąpiła na dziesiątkach okładek na świecie oraz wzięła udział w wielu sesjach i kampaniach. Gdy zaczęła swoją karierę, miała ponad 30 lat, czyli w świecie modelingu oznacza to, że większość pań przechodzi wówczas na emeryturę. Ona jednak nie miała zamiaru przestać!

Wiele osób nie wierzy, że modelka ma 63 lata.

Kobieta uważa, że każda z nas jest piękna, ale można temu pięknu odrobinę pomóc
Mimo że modeling jest zdominowany przede wszystkim przez młodych, to uważam, że znajdzie się też miejsce dla kogoś takiego jak ja. Dojrzałe, zadbane kobiety także są piękne!

„Wiek to zdecydowanie stan umysłu”
Jeśli jesteś połączony ze swoim wewnętrznym dzieckiem, możesz naładować swoje akumulatory i utrzymać tę energię. Musisz mieć aktywne życie, pełne przygód i uśmiechu. I wiecie co? Nie ma czegoś takiego, jak magiczne triki, które sprawiają, że będziecie młodsi – to po prostu nie istnieje. Jak dotąd nie miałam żadnych operacji plastycznych. Sam pomysł, że miałabym się kłaść pod nóż, w momencie, gdy jestem całkowicie zdrowa, nie ma dla mnie większego sensu.

 

Czytaj więcej na: chwilesloneczne.blogspot.com

Dodaj komentarz