fbpx

Tracisz czasem chęć do życia? Nie jesteś osamotniony. Sprawdź jak sobie pomóc…

Tysiące poradników „jak żyć”. Tysiące ludzi, którzy starają się przekazać receptę na spełnienie. Tysiące, jeśli nie setki tysięcy dobrych rad, sentencji, aforyzmów i mądrości, które napotykamy na każdym kroku i każdego dnia.

Zatem dlaczego tak często czujemy się wewnętrzne osamotnieni (pomimo doskonałych możliwości komunikacji z innymi)? Dlaczego niejednokrotnie mamy wrażenie, że poruszamy się na coraz bardziej przyspieszającym, absurdalnym taśmociągu zdarzeń, chaosu i uwikłania w najróżniejsze systemy, wzorce i zachowania?

Każdy radzi sobie jak umie z pokręceniem współczesnego świata. Każdy jak umie radzi sobie z własnym zagubieniem i bólem. Jeden będzie „zajadał emocje” czekoladą. Innego pocieszą (na chwilę) zakupy w galerii. Gonitwa za coraz nowymi gadżetami, partnerami albo totalne pochłonięcie pracą. Jeszcze inny będzie uciekał od swoich myśli i kłopotów, wielokrotnie w ciągu dnia zaglądając na Facebooka, Instagrama, Twittera lub Snapchata. A to tylko te łagodniejsze ze skłonności, które powtarzane nieświadomie, trwonią naszą życiową energię i tak naprawdę oddalają od samych siebie.

Russel Brand pokazuje zupełnie inną drogę. Drogę, którą sam przeszedł, i która przyniosła mu OCALENIE. Ten znany na świecie aktor i celebryta, a jednocześnie człowiek, który jeszcze kilkanaście lat temu był prawie na dnie, podjął wyzwanie i stanął twarzą w twarz z tym, co ciągnęło jego życie na dno.

Ta książka to zapis procesu REGENERACJI, wielkiej odwagi, ale i zmagań zwykłego człowieka, który krok po kroku stara się odzyskać siebie. Jego odkrycia, spostrzeżenia i narzędzia, którymi się dzieli, przynoszą nadzieję każdemu z nas. W tej książce każdy odnajdzie cząstkę siebie. I każdy otrzyma potrzebne wsparcie, które pozwoli mu inaczej spojrzeć na WSZYSTKO.

Książka dostępna: TU i TU

Dodaj komentarz