fbpx

58-letnia Polka zachwyca figurą

Małgorzata Chruścicka to żywe odzwierciedlenie zdania, że wiek to tylko liczba. 58-latka zachwyca swoją figurą. Ostatnio debiutowała na konkursie bikini fitness.

Pochodząca w Wałcza Małgorzata Chruścicka kilka lat temu odnalazła swoją pasję w fitnessie. To, że sumiennie pracuje nad swoją sylwetką widać już na pierwszy rzut oka. 58-latka może poszczycić się piękną figurą, której można tylko pozazdrościć.

W rozmowie z portalem astra24.pl kobieta wyznała, że czuje się świetnie w swoim ciele i nigdy nie wyglądała lepiej.

“Lubię robić nogi, brzuch, właściwie wszystko. Ale najmniej lubię podciąganie na drążku” – wyznała.

Wiek nie jest przeszkodą

Małgorzata rozpoczęła treningi na siłowni trzy lata temu. Na początku chciała tylko zadbać o kondycję, później pojawił się pomysł, aby wziąć udział w zawodach bikini fitness. 58-latka za namową swojego trenera zdecydowała się wystąpić na scenie.

Małgorzata Chruścicka była najstarszą debiutantką w kategoriach masters 35+ i beginners, gdzie rywalizowała z kobietami młodszymi o ponad 30 lat. Mimo że kobieta nie przywiozła medalu z tego konkursu, to trzeba przyznać, że jej determinacja i pasja do ćwiczeń może być dla wielu inspiracją.

Jestem bardzo dumna z siebie i powiem wam jeszcze, że nigdy w życiu nie wyglądałam piękniej — napisała 58-latka tuż po zawodach na swoim Instagramie.

 

 

One thought on “58-letnia Polka zachwyca figurą

Dodaj komentarz