fbpx

Polska z lotu ptaka – niezwykły projekt młodych ludzi

3

Wszystko rozpoczęło się po maturze kiedy mieliśmy bardzo dużo wolnego czasu. Postanowiliśmy więc spędzić go aktywnie i w jak najlepszy sposób go wykorzystać.

Warto dodać, że już od jakiegoś czasu zaczęliśmy interesować się dronami.

0

Z tego też powodu wpadł nam pomysł stworzenia filmu prezentującego naszą Polską. Zajęcie to miało same plusy gdyż umożliwiało nam to zwiedzanie wielu nowych miejsc. Chociażby poznanie wszystkich stolic naszego kraju było ciekawym przeżyciem.

Co nas zainspirowało?
Głównym elementem byłą chęć poznania nowych miejsc w naszym kraju przy jednoczesnym połączeniu pasji do latania. Poza tym wraz Asią jesteśmy parą więc zależało nam na spędzeniu jak największej ilości czasu razem.

Jak przebiegała realizacja?
Na pewno na samym początku musieliśmy siąść przy mapie i zaplanować wszystkie elementy. Było to duże wyzwanie, w szczególności, że chcieliśmy odwiedzić jak najwięcej miejsc. Następną kwestią było uzyskanie odpowiednich pozwoleń na loty i wydaje nam się, ze zajęło nam to najwięcej czasu. Kiedy to już mieliśmy za sobą pozostało wsiąść w samochód i rozpocząć naszą przygodę życia. Na pewno przez dłuższy czas o niej nie zapomnimy i będziemy ją jeszcze wielokrotnie wspominać.

4

5

2

Źródło: dron-photo.pl

Dodaj komentarz