fbpx

Najlepsze zdjęcia ślubne 2018 roku, czyli jak ważny jest fotograf

Każdy może wziąć aparat, nacisnąć przycisk i powiedzieć, że jest fotografem, ale uznanie za dobrego fotografa wymaga umiejętności. Szczególnie tyczy się to fotografii ślubnej, gdzie uwiecznia się dzień, który ludzie będą pamiętać do końca życia. Na szczęście wciąż są mistrzowie tego rzemiosła i jest nawet konkurs, w którym co dwa miesiące wybierane są najlepsze zdjęcia ślubne – Fearless Awards.

W wywiadzie dla BoredPanda twórca nagród powiedział, że wpadł na ten pomysł w 2010 roku, kiedy był jeszcze czynnym fotografem ślubnym. „Teraz jestem na emeryturze od fotografii ślubnej, więc mogę pracować w pełnym wymiarze godzin dla Fearless Photographers. Założyłem Fearless, aby pokazać pracę wielu fotografów ślubnych, którzy stworzyli niesamowite obrazy wykraczające poza typową fotografię ślubną. Chciałem skompilować kolekcje zdjęć, aby pokazać światu, jak wyjątkowe i zapierające dech w piersiach mogą być zdjęcia ślubne.” – powiedział.

Obecnie na stronie internetowej Fearless Photographers znajduje się ponad 3000 fotografów, a twórca twierdzi, że społeczność jest „bardzo aktywna w uczeniu się, inspirowaniu i pomaganiu sobie nawzajem”.

Na liście Fearless Photographers znajdziecie również polskich artystów!

Zobacz najlepsze zdjęcia ślubne 2018 w galerii poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: demilked.com

Galeria zdjęć: fearlessphotographers.com

Tłumaczenie: Kasia Kurzawa

Dodaj komentarz