fbpx

Prababcie pozują w seksownej bieliźnie

Założycielka znanej londyńskiej marki bielizny Playful Promises do najnowszej kampanii swojej bielizny zaprosiła dwie modelki. Może nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że obie Panie to już prababcie. Mają 68 oraz 70 lat, ale nadal są niezwykle kobiece. Na zdjęciach prezentują się zmysłowo i pięknie.

Po raz kolejny okazało się, że kobiece piękno nie zna wieku! Na przepięknych i odważnych zdjęciach Lina i Pam nie tylko przełamują stereotypy, ale także pokazują, że nawet mając blisko 70 lat można wyglądać znakomicie i czuć się dobrze we własnym ciele.

Obie Panie nie wstydzą się swojego wieku. Zostały zaproszone przez angielską firmę do współpracy, ponieważ w młodości pracowały jako modelki i odnosiły liczne sukcesy. Mimo upływu lat nadal dbają o pozytywne samopoczucie i nienaganny wygląd. Choć, jako prababcie, znaczną część swojej uwagi poświęcają dzieciom, wnukom, a nawet prawnukom, to nadal nie zapominają o tym, żeby znaleźć czas dla siebie. Mimo zmieniającego się ciała nadal chcą podobać się swoim mężom. Lina i Pam cieszą się życiem, dlatego bez wahania zgodziły się na udział w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej.

 

Czytaj więcej na: cafesenior.pl

Dodaj komentarz